יוצאים צפונה: המכירה למשחק החוץ מול נוף הגליל נפתחה לקהל הרחב

25 אוקטובר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר שלנו יוצאת למשחק חוץ לא פשוט מול העולה החדשה באצטדיון גרין, ואנחנו צריכים אתכם איתנו. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

אחרי הניצחון הנפלא והמותח על הפועל חיפה במחזור האחרון, הגיע הזמן לצאת צפונה, למשחק חוץ מול הפועל נוף הגליל, העולה החדשה, אשר פתחה את העונה בצורה טובה מאוד.

אבל עם כל הכבוד למארחים, אנחנו צריכים אתכם איתנו באצטדיון ובגדול. המשחק, שיתקיים ביום שני הקרוב (01.11, בשעה 20:15) באצטדיון גרין בעיר, יהיה מבחן לא קל עבורינו, בניסיון לחבר שני נצחונות ובעיקר – להראות את ההמשכיות מהמשחק האחרון.

המכירה למשחק הקרוב נפתחה כעת, וכרטיס למשחק יעלה 71 שקלים (כולל עמלת אתר הכרטיסים). אוהדי בית״ר יישבו בשער 5. המכירה המוקדמת עבור מחזיקי כרטיס בית"ריסט ומנויים הסתיימה והמכירה נפתחה כעת לקהל הרחב.

רוצים להיות עם אפשרות לרכוש כרטיס בראש שקט? מוזמנים גם אתם לעשות בית"ריסט בעלות של 9 שקלים לחודש בלבד, ולהיות חלק ממועדון האוהדים, שכולל גם הנחות רבות, הטבות וקדימות בתור לכרטיסים.

לרכישת כרטיסים

דברים שחשוב לדעת לקראת המשחק:

*בהתאם להחלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תו ירוק מעודכן.

*הכניסה תינתן גם למציגים תוצאה שלילית בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*לא ניתן להיכנס עם בדיקת PCR מקופות החולים או מפיקוד העורף, ולא ניתן להיכנס עם בדיקה ביתית/

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד בית״ריסט ב-״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.