מתווה המועדון להקצאת כרטיסים למשחקי הבית הקרובים

19 דצמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בהתאם להחלטת מנהלת הליגות יורשו להיכנס לאצטדיון כ-5,000 אנשים בלבד. הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

מועדון הכדורגל בית"ר "גשם" ירושלים נערך לקראת הכנסתם של כ-5,000 אנשים אל תחומי האצטדיון במשחקי הבית הקרובים של הקבוצה. יש לציין כי בתוך רשימת האנשים צריך לכלול את כל הגורמים המנהלים את המשחק, משדרים אותו, ואחראים לבטיחותו על פי כל כללי פיקוד העורף ומשטרת ישראל. מספר המנויים של המועדון עולה על הכמות שניתן יהיה להכניס ליציע על מנת לעודד ועל כן מודיע המועדון על המתווה הבא.

לאחר דיונים רבים הוחלט כי המועדון יקיים הגרלה בה יוחלט איזה מנוי ייכנס למשחקים הקרובים. מנויי הקבוצה יחולקו לשתי קטגוריות: מנויי יציע הכסף ומנויי היציעים. מתוך כל אחת מהקטגוריות יוגרלו שליש מהאנשים שימלאו את מכסת האצטדיון לאותו המשחק, ויקבלו את הכרטיסים ישירות לכתובת המייל שלהם. שימו לב, במידה והינכם מחזיקים בכרטיס אב ובנו ועליתם בהגרלה, תקבלו את שני הכרטיסים. במידה ולא קיבלתם שני כרטיסים, יש ליצור קשר במיידי עם המועדון/לאן.

מנוי אשר עלה בהגרלה לא יוכל להשתתף בהגרלה למשחק הבא נגד מכבי פתח תקווה. יש לציין כי מתווה זה מתייחס רק למשחקי הבית הקרובים, ובמידה ויהיו שינויים בהנחיות פיקוד העורף, נפעל על פיהן. לאחר משחקים אלו יעדכן המועדון לגבי שאר משחקי הבית. שימו לב כי הישיבה במשחק תהיה ביציע המזרחי בלבד

אנו יודעים כי כל שיטה בה אנו בוחרים תהיה נתונה לוויכוח ולשיקול, אך לצערנו הרב כעת אנו עוד מוגבלים מבחינת האפשרות לתת לכם להיכנס לעודד. כולנו תקווה כי בקרוב נוכל לקבל אישור לכניסת כל האוהדים. תקנון ההגרלה נמצא במשרדי ההנהלה.

לגבי ההחזרים בגין משחקי הליגה, מיד עם חזרת ליגת העל למשחקים עם קהל במתכונת מלאה, אנו נעדכן לגבי מתווה ההחזרים בגין המשחקים שנערכו ללא קהל.

ההגרלה תיערך מחר בבוקר במשרדי המועדון.