יחד כל הדרך: הוזלה במחירי הכרטיסים, מנוי לצפוני והפרטים לקראת פתיחת הליגה

23 אוגוסט 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
נפגשנו, שמענו, הקשבנו, פעלנו. הוזלה במחירי הכרטיסים, פתיחת יציע מנויים בצפוני והפרטים לקראת המחזור הראשון של הליגה
כותב: מערכת האתר

הנהלת בית"ר "גשם" ירושלים, בראשות הבעלים, משה חוגג, יו"ר המועדון אלי אוחנה והמנכ"ל מוני ברוש, נפגשו עם מספר מאוהדי הקבוצה, ושמעו את אשר על ליבם, במטרה לנהל שיח פורה בין הצדדים למען טובת המועדון.

למפגש הוזמנו אוהדים מכל הקצוות, כולל מארגון האוהדים "לה פמיליה" אך אלה בחרו שלא להגיע.

בעקבות השיחה ולאחר מפגש בין הצדדים, החליטה הנהלת המועדון כי מחירי הכרטיסים יירדו בעונה הקרובה ל-100 שקלים למשחק בקטגוריית A (מכבי ת״א, מכבי חיפה, הפועל ת״א, הפועל באר שבע, הפועל ירושלים) ו-75 שקלים למשחק בקטגוריית B (שאר קבוצות הליגה). בית״ריסטים (מכל המסלולים) יזכו ל-10 אחוז הנחה נוספים ברכישת כרטיסים.

בנוסף על מנת להקל על מי שמעוניין לרכוש מנוי, ייפתח היציע הצפוני למנויים בלבד במחיר של 850 שקלים.

לרכישת מנוי ביציע הצפוני לחצו כאן

אז אחרי שחיכינו, ציפינו, והתגעגענו, ליגת "הבורסה לניירות ערך" חוזרת, ואיתה המשחק המרכזי של המחזור הראשון בין בית"ר "גשם" ירושלים להפועל באר שבע.

אז מה אתם צריכים לעשות? פשוט מאוד. אם יש לכם בית"ריסט VIP – נכנסים לאתר לאן, ובקלות רוכשים לעצמכם כרטיס בחמישה שקלים (ויכולים להביא איתכם שני ילדים מתחת לגיל 12, בכפוף לבדיקות קורונה). אם אתם בית"ריסט פרטנר, הכרטיס שלכם כבר מוכן ומחכה בחשבון שלכם באתר לאן.

במידה והינכם מעוניינים לרכוש כרטיס למשחק, אתם מוזמנים להיכנס ללינק הבא, לבצע את הקנייה ולהבטיח את המקום שלכם בטדי. מחיר כרטיס יעלה 115 ש״ח (לאחר עמלת משרד הכרטיסים) ו-104 שקלים לבית״ריסטים. כרטיסי נוער למשחק ימכרו ב-50 שקלים (לפני עמלת משרד הכרטיסים) לציעים המזרחי והמערבי.

שימו לב, הכניסה לאצטדיון תקפה אך ורק לפי הנחיות התו הירוק ובהתאם ובכפוף להחלטת הממשלה.

דברים שחשוב לדעת לקראת המשחק:

*בעקבות החלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק החדש במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תעודת מתחסן/תו ירוק/תעודת מחלים.

*הכניסה תינתן גם למציגים בדיקת קורונה שלילית (PCR) של עד 72 שעות לפני המשחק, או לנבדקים בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*לא יתקיימו בדיקות קורונה מהירות באצטדיון ביום המשחק.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד ״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.

אז יאללה, כנסו, הזמינו, ותגיעו לטדי. אנחנו כבר לא יכולים לחכות.