מגיעים. מעודדים. מנצחים: נפתחה מכירת הכרטיסים למשחק הבית מול הפועל חיפה

19 אוקטובר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבית״רים חוזרים לאצטדיון טדי ויפגשו את קבוצתו של אלישע לוי. הכרטיסים המוזלים, בדיקות הקורונה המהירות ופרטי התו הירוק - בפנים
כותב: מערכת האתר

זה לא הזמן לדיבורים, זה הזמן למעשים. כולנו מזועזעים מאירועי האלימות שהתרחשו אמש בתוך יציע האוהדים שלנו.

לנו כאוהדים, כמועדון וכחברה בכלל אסור להשלים עם מעשים כאלה ועלינו לעקור אותן מהשורש. לכן, מועדון הכדורגל בית״ר ירושלים מכריז על מפגן תמיכה – נגד האלימות ובעד אוהדי הקבוצה שנפצעו באירועי בלומפילד. ביום ראשון הקרוב בטדי. מפסיקים לשתוק!

מגיעים. מעודדים, מגנים כל סוג של אלימות ומחזירים את בית״ר לשפיות.

המשחק יתקיים ביום ראשון הקרוב, ה-24 באוקטובר, בשעה 20:15 (שידור בערוץ ספורט 4). מחיר הכרטיס למשחק יעמוד על מחיר אחיד של 50 ש"ח לקהל הרחב. אוהדי בית״ר יישבו ביציעים המזרחי והמערבי. מנויי היציע הצפוני יכולים לבחור להיכנס ליציע המזרחי או ליציע המערבי.

*אוהדים שבחרו באופציית פיצוי הכרטיסים במסגרת תכנית הפיצויים של מנויי עונת 19/20, נדרשים להזין את שם המשתמש והסיסמא, ולבחור את כרטיסם החינמי למשחק תחת ״מתווה הפיצוי״.

לרכישת כרטיסים

*מתחם בדיקות קורונה מהירות יחכה לאוהדי הקבוצה ביום המשחק בצמוד ליציע המזרחי, כאשר כל בדיקה תעלה 45 ש״ח לילדים ולמבוגרים. ההרשמה מראש חובה – לחצו כאן על מנת להירשם

דברים שחשוב לדעת לקראת המשחק:

*בהתאם להחלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תו ירוק מעודכן.

*הכניסה תינתן גם למציגים תוצאה שלילית בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*לא ניתן להיכנס עם בדיקת PCR מקופות החולים או מפיקוד העורף, ולא ניתן להיכנס עם בדיקה ביתית/

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד בית״ריסט ב-״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.