קהל מאוחד, מחיר אחיד: נפתחה מכירת הכרטיסים להפועל תל אביב

17 ינואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
טדי. הפועל ת״א. כרטיסים ב-60 שקלים. רוצים לדעת עוד? כל הפרטים מחכים לכם בפנים
כותב: מערכת האתר

יום שני, 20:45, בית"ר "גשם" ירושלים עולה לכר הדשא עם עשרות אלפים מאחוריה באצטדיון טדי, כשהקהל בצהוב דוחף אותנו כל הדרך, בעונה לא פשוטה, לשלוש נקודות חשובות מאוד.

כן, אנחנו יודעים שהתקופה לא מדהימה, אבל בדיוק כאן אתם נכנסים לתמונה. משחק מול הפועל תל אביב זאת חוויה שתמיד הולכת איתך קדימה כמה ימים, שבועות ושנים, ואנחנו מחכים ורוצים ליצור אחת כזאת איתכם. אז הפעם החלטנו ללכת על מחיר אחיד של 60 ש"ח בלבד (לפני עמלת משרד הכרטיסים), בשביל לחסוך את התירוצים – כולם מגיעים!

שימו לב, אוהדי בית"ר יושבים ביציעים הדרומי והמערבי (עקב עונש סגירת היציע המזרחי). כרטיסים למשחק תוכלו למצוא כאן. אז תתחילו לסמס לחברים, להציק למשפחה, ובעיקר – תבואו עם כל הלב. אנחנו מחכים לכם בטדי. חברי בית״ריסט VIP/פרטנר? לחצו כאן לרכישת הכרטיסים.

לרכישת כרטיסים

דברים שחשוב לדעת לקראת המשחק:

*בהתאם להחלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תו ירוק מעודכן.

*עטיית מסיכה נדרשית בכל שלבי המשחק, בין היתר ביציעים ובחללים הסגורים באצטדיון. אוהדים ללא מסיכות על פניהם לא יורשו להיכנס בשערי האצטדיון.

*ביום המשחק ייערכו בדיקות קורונה מהירות בצמוד לאצטדיון. פרטים נוספים יפורסמו באתר הרשמי בהמשך.

*הכניסה תינתן גם למציגים תוצאה שלילית בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*לא ניתן להיכנס עם בדיקת PCR מקופות החולים או מפיקוד העורף, ולא ניתן להיכנס עם בדיקה ביתית.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד בית״ריסט ב-״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.