טרנר, אנחנו מגיעים: נפתחה מכירת הכרטיסים למשחק בב"ש

16 דצמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר שלנו יוצאת למשחק חוץ קשה מול מוליכת הטבלה, ואנחנו צריכים את הגרונות שלכם איתנו. שימו לב, המכירה פתוחה עד ראשון בבוקר לבית"ריסטים בלבד
כותב: מערכת האתר

הסיבוב השני של ליגת העל יוצא לדרך, ואיתם אחד המשחקים המסקרנים של הליגה, כשבית"ר ירושלים שלנו תצא למשחק חוץ חשוב מול הפועל באר שבע באצטדיון טרנר בעיר. המשחק הזה מגיע שלושה ימים אחרי משחק הגביע מול הפועל עפולה (לרכישת כרטיסים לחצו כאן), והצהובים שחורים שלנו יודעים שעם כל הכבוד למוליכת הליגה, אנחנו חייבים את הנקודות.

המשחק יתקיים ביום רביעי הבא, בשעה 20:30 (שידור ישיר בערוץ הספורט) כשהצהובים שחורים באים במטרה להנחיל הפסד ליגה ראשון לחבורה של רוני לוי. כרטיס למשחק יעלה 90 ש"ח למבוגר ו-45 ש"ח לנוער (לפני עמלת משרדי הכרטיסים).

האוהדים שלנו יישבו בשער 9, כשהקדימות עד יום ראשון בבוקר היא לחברי בית"ריסט (מכל מהמסלולים) ומנויים בלבד. ביום ראשון בבוקר, במידה ולא ימכרו כל הכרטיסים, תיפתח המכירה לכלל הקהל.

לרכישת כרטיסים

דברים שחשוב לדעת לקראת המשחק:

*בהתאם להחלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תו ירוק מעודכן.

*הכניסה תינתן גם למציגים תוצאה שלילית בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*לא ניתן להיכנס עם בדיקת PCR מקופות החולים או מפיקוד העורף, ולא ניתן להיכנס עם בדיקה ביתית.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד בית״ריסט ב-״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.