נפתחה מכירת הכרטיסים למשחק הבית מול מכבי נתניה

14 ספטמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
משחק הבית הבא שלנו העונה עוד מעט כאן, בואו לדחוף ולעודד את הקבוצה נגד היהלומים. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

המשימה הבאה. אחרי שבית״ר שלנו התארחה אצל הפועל י-ם וחגגה כל הדרך אל 3 הנקודות הראשונות של העונה, ביום ראשון הבא יגיע משחק הבית השני שלנו לעונת 2021/22, כשמכבי נתניה תגיע למפגש מרתק בטדי.

המשחק יתקיים ביום ראשון, ה-19.09, בשעה 20:15 (שידור בערוץ ספורט2). מחיר הכרטיס למשחק יעמוד על מחיר אחיד של 71 ש"ח (לאחר עמלת משרד הכרטיסים) לקהל הרחב. אוהדי בית״ר יישבו ביציע המזרחי, המערבי והצפוני.

אוהדים שבחרו באופציית פיצוי הכרטיסים במסגרת תכנית הפיצויים של מנויי עונת 19/20, מוזמנים ללחוץ בקישור הבא, להזין את שם המשתמש והסיסמא, ולבחור את כרטיסכם החינמי למשחק תחת ״מתווה הפיצוי״.

לרכישת כרטיסים

דברים שחשוב לדעת לקראת המשחק:

*בעקבות החלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תעודת מתחסן/תו ירוק/תעודת מחלים.

*הכניסה תינתן גם למציגים בדיקת קורונה שלילית (PCR) של עד 72 שעות לפני המשחק, או לנבדקים בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד ״לאן״ במוקד בית״ריסט ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.