יוצאים מהמינוס: נפתחה מכירת הכרטיסים להפועל חדרה

11 ספטמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר עולה למגרש בבלומפילד למשחק הרדיוס האחרון שלנו, בניסיון להמשיך את המומנטום ולרשום שלוש נקודות חשובות בליגה. היכנסו לרכישת כרטיסים
כותב: מערכת האתר

מרגישים את השינוי באוויר: בית"ר "גשם" ירושלים תארח ביום שני הקרוב, רגע לאחר פתיחת שנת תשפ"ד, את הפועל חדרה, למשחק חשוב מאוד בניסיון להדביק את הליגה עקב עונש הנקודות שניתן למועדון.

הצהובים שחורים שלנו, מעודדים לאחר ניצחון החוץ 1:2 על אשדוד, ומהחיזוקים בסגל, יגיעו להתמודדות אמנם מהמקום האחרון, אבל עם אפשרות לטפס ממנו כבר בסוף המחזור הנוכחי. המשחק יתקיים כאמור ביום שני, ה-18.9, בשעה 20:00 באצטדיון בלומפילד.

מחירי הכרטיסים ליציעים המזרחי והמערבי יעמדו על 80 ש״ח וכרטיס ליציע הכסף יעלה 150 ש״ח.

מנויי הקבוצה יישבו באצטדיון בלומפילד לפי הסידור הבא:
מערבי – שער 13
מזרחי – שערים 7-8
צפון מערבי – שער 13
מערבי תא כסף – שער 2
כבוד – פלטינום

לרכישת כרטיסים

*שימו לב כי על מנת להיכנס בשערי האצטדיון יש להציג את הכרטיסים שיישלחו למייל לכל המנויים והרוכשים (המייל איתו התבצעה הרכישה). לא תהיה אפשרות להיכנס עם אפליקציית Fanza.

חשוב לדעת

◄ במידה ולא קיבלתם את הכרטיס למייל, יש לבדוק בתיקיות המייל השונות (דואר זבל/ספאם). במקרה והכרטיס לא נשלח אליכם – יש לשלוח הודעת וואטסאפ למוקד "לאן" במספר 050-3002526.

◄ שכחתם סיסמא לאתר "לאן"? יש לוודא ששם המשתמש והסיסמא באתר "לאן" ידועים מראש. במידה ושם המשתמש והסיסמא אינם ידועים יש לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 0503002526 בתוספת מספר המנוי ומספר ת.ז.