חוזרים למגרש: נפתחה מכירת הכרטיסים למשחק הבית מול מכבי פתח תקווה

7 פברואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קרב תחתית חשוב ומשמעותי מחכה לנו ביום ראשון מול המלאבסים, שנמצאים שלוש נקודות מאיתנו. מחיר הכרטיס יעמוד על 60 ש"ח. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

אחרי המשחק מול נוף הגליל, שהתקיים ללא קהל, הגיע הזמן שלנו לראות אתכם שוב איתנו בטדי, דוחפים את השחקנים והקבוצה כל הדרך עד לניצחון. זה לא יהיה קל, וזה יהיה מורט עצבים, אבל ביחד, כולנו, נצליח להשאיר את הנקודות בירושלים.

יום ראשון, 20:15, באצטדיון טדי, תישרק שריקת הפתיחה של אחד המשחקים החשובים ביותר של העונה. בית"ר שלנו תפגוש את מכבי פתח תקווה לקרב תחתית לוהט, שכולם יודעים את המשמעות של ניצחון במשחק כזה.

מכירת הכרטיסים למשחק נפתחה, כשכרטיס יעלה 60 ש"ח אחיד לכולם. אגב, מזג האוויר צפוי להיות טוב יחסית לעונה הזאת, אז הגיע הזמן להודיע מעכשיו בבית שביום ראשון הקרוב אתם בטדי, נותנים את הכל במאבק בו נמצא המועדון.

אוהדים שבחרו באופציית פיצוי הכרטיסים במסגרת תכנית הפיצויים של מנויי עונת 19/20, מוזמנים ללחוץ בקישור הבא, להזין את שם המשתמש והסיסמא, ולבחור את כרטיסכם החינמי למשחק תחת ״מתווה הפיצוי״.

לרכישת כרטיסים

דברים שחשוב לדעת לקראת המשחק:

*אין צורך בהצגת תו ירוק

*עטיית מסיכה נדרשית בכל שלבי המשחק, בין היתר ביציעים ובחללים הסגורים באצטדיון. אוהדים ללא מסיכות על פניהם לא יורשו להיכנס בשערי האצטדיון.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד בית״ריסט ב-״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.