ממשיכים קדימה: מכירת הכרטיסים למשחק החוץ מול נתניה בעיצומה

6 אפריל 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אחרי הניצחון על הפועל כפר סבא, החבורה שלנו תצא למשחק חוץ חשוב בנתניה במוצאי שבת. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

לאחר הניצחון 1:3 על הפועל כפר סבא, תצא בית"ר "גשם" ירושלים למשחק חוץ לא פשוט מול מכבי נתניה באצטדיון העירוני בנתניה. החבורה של יוסי מזרחי תנסה לאסוף עוד שלוש נקודות, לכבוש את ראשות הפלייאוף התחתון ואף להמשיך במגמת ההשתפרות. המשחק יתקיים במוצאי שבת הקרובה בשעה 20:30.

מחיר כרטיס יעמוד על 70 ש"ח, כשאוהדי בית"ר יושבים ביציע המערבי העליון, ביציעים 201-204. הקדימות ב-24 השעות הראשונות היתה לבעלי בית"ריסט, ונפתחה ליתר הקהל. רוצים לרכוש כרטיס? היכנסו לכאן.

שימו לב! בעת כניסה למתחם האצטדיון יש להציג "תו ירוק" בתוקף. הכניסה תותר למחוסנים (8 ימים אחרי מנה שנייה) ומחלימים בלבד, שיחזיקו ברשותם תעודת זהות, דרכון או רישיון נהיגה, אוהד מתחת לגיל 18 רשאי להביא "ספח" תעודת זהות של הוריו (יחד עם תעודת מתחסן/מחלים בלבד).

*אוהד אשר רכש כרטיס ולבעליו אין תו ירוק או תעודת מחלים, כספו לא יוחזר.

*אנו מדגישים כי לא תותר כניסה לאצטדיון בהצגת בדיקת קורונה שלילית.

*הכרטיס הינו אישי, ובכניסה לאצטדיון תיבדק התאמה בין השם ותעודת הזהות על הכרטיס לתו הירוק. לא ניתן להעביר כרטיסים מאדם לאדם.

*במידה ולא קיבלתם את הכרטיס למייל, יש לבדוק בתיקיות המייל השונות (דואר זבל / ספאם) ובמידה ולא הגיע הכרטיס יש להתקשר למוקד הטלפוני 8780* או לפנות במייל [email protected]. קיימת גם האפשרות לפנות לעמוד הפייסבוק "משרד כרטיסים לאן".