ילדים נכנסים בחינם: נפתחה מכירת הכרטיסים למשחק מול בני סכנין

5 מאי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החבורה שלנו בצהוב שחור תארח את הקבוצה מהצפון, כשילדים שיעשו בדיקה בעלות של 40 ש"ח ייכנסו לטדי בחינם. כמה עולה כרטיס? כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים מגיעה לקו הסיום של העונה הזאת, שהחלה אי שם בחודש יולי, ונגמרת כעת. החבורה שלנו בצהוב שחור תיפרד מהדשא בטדי עם שני משחקים ביתיים, הראשון נגד בני סכנין בשבת הקרובה (שריקת הפתיחה ב-20:30), ואחריו נגד הפועל חדרה, גם כן בשבת.

אז בואו נתחיל בסכנין, שתגיע לאחר ששתי הקבוצות הבטיחו את ההישארות, מה שייתן לנו משחק קיצבי ומעניין, ובתקווה עם שלוש נקודות בצהוב שחור.

אתם מוזמנים לבילוי משפחתי לסגור את סוף השבוע במזג אויר נפלא. מחיר כרטיס למשחק יעמוד על 60 ש״ח אחיד (לפני עמלת משרד הכרטיסים) ליציע המזרחי, כאשר קהל הקבוצה האורחת יישב ביציע הדרומי.

לרכישת כרטיס לחצו כאן

במידה ואתם רוצים להגיע למשחק והינכם מתחת לגיל 16 וללא תו ירוק יש לפעול לפי ההוראות הבאות:

ילדים (עד גיל 16) אשר יגיעו למשחק, יעברו בדיקת קורונה בעלות של 40 ש"ח ויקבלו כרטיס חינם למשחק עצמו, כחלק מהרצון של המועדון לראות את הגיל הצעיר שוב ביציע, אחרי תקופה ארוכה של הגבלות. כמובן שהמכירה היא מראש.

מבוגרים הנדרשים לבדיקה ישלמו את עלות הבדיקה (40 ש״ח) וירכשו כרטיס כניסה מראש באתר "לאן".

בדיקת הקורונה המהירה תתקיים בהרשמה מראש על ידי הקישור המצורף, בצמוד לקופות ביציע המזרחי.

להרשמה לבדיקות לחצו כאן

דברים שחשוב לדעת:

*קטינים מתחת לגיל 18 ייבדקו בכפוף למתווה משרד הבריאות: נער/ה מעל גיל 14-18, יציג אישור מאת אחד מהורי הקטין או אפוטרופוס הקטין על הסמכתו לביצוע הבדיקה.

*קטין מתחת לגיל 14 חייב בליווי הורים בצירוף ת"ז הכוללת נספח, או מלווה בוגר ובלבד שיש בידיו אישור מאת אחד מהורי הקטין או אפוטרופוס הקטין על הסמכתו לביצוע הבדיקה מודפס וחתום עם הנוסח הבא:

"הריני לאשר לבני/בתי (שם מלא, מספר ת"ז) לבצע בדיקת אנטיגן כתנאי לכניסה למשחק הכדורגל בתאריך ה-08/05/2021" ויצרף את חתימתו.

לאישור זה חובה לצרף צילום תעודת זהות וספח ההורה והקטין (אפשר לצלם גם בטלפון).

*ילדים ללא תו ירוק/מחלים מחויבים לבדיקה באצטדיון, לא ניתן להגיע עם בדיקה מהבית.

*הכניסה לאצטדיון לבעלי תעודת תו ירוק, מתחסן או מחלים בלבד. לא תותר כניסה לאצטדיון ללא הצגת התעודה המתאימה.

*יש להצטייד בתעודה מזהה אותה תצטרכו להציג בכניסה.

*לא תהיה מכירת כרטיסים בקופות האצטדיון. המכירה תתקיים באתר "לאן" בלבד.

*הכרטיסים אינם ניתנים להעברה מאדם לאדם.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת הכרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למוקד "לאן" במספר 0503002526, או בדוא"ל support@leaan.co.il על מנת לקבל עזרה.