כרטיסים ב-60 שקלים: נפתחה המכירה למשחק הביתי מול אשדוד

4 ינואר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר שלנו חוזרת הביתה למשחק מול הקבוצה מעיר הנמל, עם חודש מרתק של משחקים לפנינו. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

מחכים לתמיכה שלכם בבית. עם התחלתה של שנה חדשה וחודש ינואר גדוש לפנינו, בית״ר "גשם" ירושלים תחזור לטדי ביום ראשון הקרוב ותפגוש את מ.ס. אשדוד למשחק ביתי וחשוב.

המשחק יתקיים ביום ראשון, ה-9 בינואר, בשעה 20:15 (שידור בערוץ ספורט 4). מחיר כרטיס יעמוד על 60 ש"ח אחיד (לפני עמלת משרד הכרטיסים) לקהל הרחב, כשאוהדי הקבוצה יישבו ביציעים המערבי והדרומי. היציע המזרחי יהיה סגור עקב העונש שספגה הקבוצה ב-2 משחק הבית הקרובים.

אוהדים שבחרו באופציית פיצוי הכרטיסים במסגרת תכנית הפיצויים של מנויי עונת 19/20, מוזמנים ללחוץ בקישור הבא, להזין את שם המשתמש והסיסמא, ולבחור את כרטיסכם החינמי למשחק תחת ״מתווה הפיצוי״.

לרכישת כרטיסים

דברים שחשוב לדעת לקראת המשחק:

*בהתאם להחלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תו ירוק מעודכן.

*עטיית מסיכה נדרשית בכל שלבי המשחק, בין היתר ביציעים ובחללים הסגורים באצטדיון. אוהדים ללא מסיכות על פניהם לא יורשו להיכנס בשערי האצטדיון.

*ביום המשחק ייערכו בדיקות קורונה מהירות בצמוד לאצטדיון. פרטים נוספים יפורסמו באתר הרשמי בהמשך.

*הכניסה תינתן גם למציגים תוצאה שלילית בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*לא ניתן להיכנס עם בדיקת PCR מקופות החולים או מפיקוד העורף, ולא ניתן להיכנס עם בדיקה ביתית.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד בית״ריסט ב-״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.