טדי זה הבית: מכירת הכרטיסים למשחק מול מכבי חיפה נמשכת

11 מרץ 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
כולנו, ביציעים ועל הדשא, נארח את מכבי חיפה וניתן את הכל. שימו לב, מחיר כרטיס יעמוד על 90 ש"ח למבוגר ו-45 לנוער כולל עמלה!! הזדרזו להבטיח את מקומכם, אנחנו מחכים לכם!
כותב: מערכת האתר

זהו, המחזור האחרון של העונה הסדירה של בית"ר שלנו בליגת העל מגיע ואיזה משחק זה הולך להיות. הצהובים שחורים של יוסי אבוקסיס יארחו את מכבי חיפה למשחק סופר אטרקטיבי, וטדי שלנו צפוי להיות מלא ורועש מאוד, עם הצבא הצהוב שחור מאחורינו.

אוהדי בית"ר יישבו ביציעים המזרחי והמערבי, כשעל פי דרישה ייתכן וייפתח גם היציע הצפוני. אוהדי מכבי חיפה יישבו ביציע הדרומי. כרטיס למשחק יעלה 90 ש"ח (ו-45 ש"ח לנוער) כולל עמלת משרד הכרטיסים. במידה ותזמינו באינטרנט, תחויבו בעמלה של עוד חמישה שקלים. הכרטיס בקופות יעלה במחיר רגיל. כפי שכתבנו, לא תצטרכו להוסיף עמלה מעבר ל-90 ש"ח, ובכך תתנו יד למועדון שמצוי בתקופה כלכלית מאתגרת.

המשחק יתקיים ביום שני הבא, 14/3, בשעה 20:30. בית״ריסטים? לחצו כאן לרכישת כרטיסים

אלה זמנים לא רגילים עבור המועדון שלנו, וכל שקל, וכל משחק חשובים מאוד. רק ביחד נצליח לקום ולהמשיך את הרוח הגבית כמו שיש לנו בחודש האחרון. עכשיו הגיע הזמן של כולם לתת את הכל. יאללה בית"ר!

לרכישת כרטיסים

דברים שחשוב לדעת לקראת המשחק:

*אין צורך בהצגת תו ירוק בכניסה לאצטדיון.

*עטיית מסיכה נדרשית בכל שלבי המשחק, בין היתר ביציעים ובחללים הסגורים באצטדיון. אוהדים ללא מסיכות על פניהם לא יורשו להיכנס בשערי האצטדיון.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד ״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.