המטרה הראשונה: הפועל ב״ש. נפתחה מכירת הכרטיסים למשחק

אוהדי בית״ר
3 מרץ 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה הדרומית מגיעה לקרב פלייאוף מרתק בטדי. חברי בית״ריסט זוכים לכרטיסים מוזלים. כל המחירים והפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

"סוף סוף", "בשעה טובה", "כמה חיכינו". אין רק דרך אחת לתאר את הציפייה מכך שמשחקי הפלייאוף כבר כאן. ההתרגשות באויר ועכשיו הגיע הזמן למפגש הראשון במה שמבטיח להיות סיבוב מרתק של משחקים. הפועל באר שבע מגיעה לטדי ביום שני הקרוב (09.03, 20:15) ואתם חייבים להיות שם איתנו.

לתקופה הכי חשובה בעונה מגיע מנוי במחיר לא אמיתי. במיוחד בשבילכם השקנו מנוי ל-5 המשחקים האחרונים של העונה שמחירו יעמוד על 299 ש״ח לבית״ריסטים ו-330 ש״ח מחיר רגיל (לפני עמלות משרד הכרטיסים). המכירה הינה עד יום רביעי ה-04.03.20 כולל.

אז כמו שאמרנו – מכירת הכרטיסים לקראת המשחק נפתחה, וחברי בית"ריסט זוכים כמו תמיד להנחות בקניית הכרטיסים. כל יציעי טדי – המזרחי, המערבי וצפון מערבי מחכים לכם ב-80 ש"ח. כרטיס למערבי ולמזרחי למי שלא חבר בית"ריסט יעלה 110 ש"ח, וביציע הצפון מערבי יעמוד המחיר על 90 ש"ח ו-45 ש"ח לנוער/חייל/אישה. (כל המחירים לא כוללים עמלות משרד כרטיסים).

לוח משחקי הפלייאוף העליון

חברי בית"ריסט VIP יכולים לרכוש שני כרטיסים, וחברי בית"ריסט יכול לרכוש כרטיס אחד. המחיר לבית״ריסט במכירה מוקדמת בלבד, עד יום המשחק בשעה 17:00. ביום המשחק המחיר יהיה מחיר מלא.

לרכישה

שימו לב: ניתן יהיה להיכנס ליציע עם עותק מודפס או דרך הטלפון הנייד. הכרטיסים המוזלים מיועדים לנוער עד גיל 18, חיילים בשירות חובה ונשים בכל גיל.   

איסוף הכרטיסים:
הדפסה ביתית/טלפון נייד
קופות "לאן" בהתאם לשעות הפעילות

אז את המשחק הזה לא מפספסים. כוללללם באים!