המטרה הבאה: מכירת הכרטיסים למשחק נגד הפועל ת"א בעיצומה

תפאורה ביציע בטדי
12 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אחרי החגיגה מול מכבי חיפה, טדי מלא בחשמל יחכה לאדומים מת"א ואנחנו הולכים למלא את האצטדיון. היציע המזרחי סולד אאוט, תמהרו לשריין מקום. כל החברים באים!
כותב: מערכת האתר

מי שהיה נגד מכבי חיפה, כבר לא יכול לחכות. הוא כבר יודע שאת המקום שלו למשחק מול הפועל ת"א, הוא יבטיח לא משנה מה. הפעם, התיאבון נפתח, והגיע הזמן שטדי יתמלא באוהדי בית"ר, באווירה מחשמלת באצטדיון שלנו.

מכירת הכרטיסים לקראת המשחק מול הפועל תל אביב נפתחה, וכמובן שחברי בית"ריסט זוכים להנחות בקניית הכרטיסים. כל יציעי טדי, המערבי והצפוני (מזרחי סולד אאוט), מחכים לכם ב-80 ש"ח. כרטיס למערבי למי שלא חבר בית"ריסט יעלה 110 ש"ח, וביציע הצפוני יעמוד המחיר על 90 ש"ח ו-45 ש"ח לנוער/חייל/אישה. (כל המחירים לא כוללים עמלות משרד כרטיסים).

 

חברי בית"ריסט VIP יכולים לרכוש שני כרטיסים, וחברי בית"ריסט יכול לרכוש כרטיס אחד. המחיר לבית״ריסט במכירה מוקדמת בלבד, עד יום המשחק בשעה 17:00. ביום המשחק המחיר יהיה מחיר מלא.

לרכישה לחץ כאן

מכירה מוקדמת בטדי תתקיים ביום שישי משעה 10:00 עד 14:00 בקופה המזרחית, ראשון משעה 11:00 עד 19:00 בקופה המערבית, וביום שני הקופות יפתחו מהשעה 13:00.

שימו לב: אין איסוף כרטיסים מהקופות, כל הכרטיסים מונפקים בהדפסה ביתית. ניתן יהיה להיכנס ליציע עם עותק מודפס או דרך הטלפון הנייד.

איסוף הכרטיסים:
הדפסה ביתית
קופות "לאן" בהתאם לשעות הפעילות

אז תרימו את החברים מהכורסאות וביום שני הקרוב כולם באים – הפועל ת"א בטדי!