תודה על הכל: מאמן השוערים משה בן דוד מסיים את עבודתו בבית"ר ירושלים

28 יוני 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אחד האנשים הוותיקים במערכת לא יחדש את ההתקשרות עם המועדון, בהחלטה משותפת, עקב מחלת הסרטן איתה הוא מתמודד: "שנים נסעתי בשמחה לעבוד במועדון הזה שהפך לבית. כעת אני צריך להתמקד בהליך הרפואי"
כותב: מערכת האתר

בהחלטה משותפת של הצדדים, החליטו בית"ר "גשם" ירושלים ומאמן השוערים של המועדון, משה בן דוד, שלא לחדש את החוזה לעונה הבאה עקב סיבות אישיות.

משה, שהיה חלק בלתי נפרד מהמועדון בשש השנים האחרונות, ובמצטבר במשך כ-18 שנים, מסיים את תפקידו לאחר שבמהלך העונה הנוכחית נאבק במחלת הסרטן, ועדיין עובר טיפולים כחלק מהליך ההחלמה.

"במהלך השנה האחרונה התמודדתי, ביחד עם משפחתי, עם מחלת הסרטן בה חליתי", סיפר משה והוסיף: "היה לי קושי רב להיות בשני המקומות בו זמנית וגם במהלך העונה הנוכחית לקחתי פסק זמן ארוך, וחזרתי לקראת אמצע העונה כדי להיות במועדון.

"בית"ר בשבילי זה כמו בית, במשך הרבה שנים נסעתי כל בוקר את הדרך מעכו לירושלים בשמחה גדולה כדי להיות חלק מהמקום הזה. כעת אני צריך להתמקד בהליך הטיפולי, להחלים, ולהיות שם ביחד עם משפחתי. אני שמח שהצלחנו לסיים את העונה האחרונה עם תואר ומאחל למועדון בהצלחה בהמשך הדרך. תמיד אהיה אוהד בית"ר ירושלים". מי שיצטרף לצוות הוא עוז אילוז, שגדל במועדון ושימש בתפקיד גם במהלך השנה האחרונה.

אנו מודים למשה מקרב לב על עבודתו ומאחלים לו בהצלחה בהמשך, כמו כן, נבקש מכם לכבד את פרטיותו.