חוזרים לטדי: חניונים חדשים, שאטלים וכרטיסים לתלמידי העיר

אצטדיון טדי
15 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בעקבות פגישה שנערכה בין הנהלת המועדון לעיריית ירושלים, התקבלו החלטות לגבי מספר צעדים משמעותיים שבמרכזן החזרת אוהדי הקבוצה לאצטדיון הביתי
כותב: מערכת האתר

אתמול (שלישי) נערכה בעיריית ירושלים ישיבה בין בכירי העירייה, בראשותו של ראש העיר, משה ליאון, לבין הנהלת בית"ר "מילניום" ירושלים והבעלים משה חוגג, כשבסיומה הוחלט על שורות הטבות נוספות לאוהדי הכדורגל בבירה וקידום ממשי לעידוד ההגעה לאצטדיון טדי.

הבשורה העיקרית לקהל האוהדים היא תוספת החניות. כ-4000 חניות יועמדו בסביבת טדי לרשות האוהדים, כאשר 1000 מתוכן יהיו בחניון גן החיות התנכ"י ומשם יועברו האוהדים בשאטלים (בשיטת מלא וסע) לאיצטדיון. בנוסף, החניונים שיועמדו לקהל במרחק הליכה מהאצטדיון הם: חניון הגן הטכנולוגי במלחה שיהיה פתוח בחינם בימים בהם יתקיימו משחקים בטדי, חניון היציע המזרחי, חניון אגד, חניון הרכבת וחניון קניון מלחה.

החניונים יהיו פתוחים על בסיס מקום פנוי, האוהדים מתבקשים להתעדכן מראש בסטטוס תפוסת החניונים באתר וברשתות החברתיות של בית"ר ירושלים.

אצטדיון טדי

בנוסף, תקצה בית"ר כרטיסים ללא עלות לאלפי תלמידי העל יסודי (ז'-יב') בירושלים. הכרטיסים יוקצו למשחקי בית בלבד ויחולקו במסגרת בתי ספר דרך מינהל חינוך בעירייה, ודרך גורמי הרווחה, בשיתוף העירייה ובעידודה, במטרה להחזיר את הקהל לאיצטדיונים וליצור חיבור לקבוצה. בתי ספר שמעוניינים לקבל הקצאות לכרטיסים מתבקשים לפנות למנח"י.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון: ״כמו שאמרתי טדי ישודרג כולו ויהפוך להיות איצטדיון מוביל. הגעתם של התלמידים הירושלמים למגרשים תעודד את הקבוצה ותעזור לה להגיע להישגים נוספים. בנוסף, על מנת להקל על הקהל פתחנו את חניון הגן הטכנולוגי בחינם והוא ישמש את קהל הבית בזמן המשחקים".

בעלי בית"ר "מילניום" ירושלים, משה חוגג, אמר: "אנחנו ממשיכים בניסיונות שלנו להקל על האוהדים על מנת שהדרך לטדי תהיה נוחה יותר, ופשוטה יותר. אנו נחלק כרטיסים בשיתוף העירייה ונחזיר את הקהל הצעיר לטדי ולחווייה של כדורגל בעיר. אני רוצה להודות לראש העיר על העזרה והרצון לסייע ובטוח שכל המהלכים יחזירו את טדי להיות נוח יותר״.