מקום טוב באמצע: תמיר עדי חזר לבית"ר ירושלים

23 ינואר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקשר, שרשם שלוש עונות יפות אצלנו, חוזר מקרית שמונה היישר אל המאבקים על הפלייאוף העליון והגביע וכבר יעמוד לרשותו של יוסי אבוקסיס במשחק הקרוב. האמת? התגעגענו
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על החתמתו וחזרתו של הקשר תמיר עדי (29, 1.85), שחתם במועדון עד לסיום העונה הקרובה. תמיר (שם פרטי למי שמתבלבל), עזב את המועדון בסוף העונה שעברה לאחר שלוש עונות מוצלחות מאוד, בהם מיצב את עצמו כקשר מצוין שתרם רבות.

השחקן שהגיע מקרית שמונה, ממנה שוחרר, ידע ישר כי המקום המועדף עליו הוא ירושלים, וביחד עם משפחתו יעתיק את מקום מגוריו לעיר בקרוב. עדי חתם מול מנכ"ל המועדון, כפיר אדרי, באמצעות סוכנו, זיו שטיינברג. הקשר גם יחזור למספר שלו בבית"ר 23.

תמיר שיחק בעבר במכבי באר שבע, מ.ס אשדוד, הכח רמת גן, קרית גת, הפועל רמת גן, הפועל קטמון וכמובן קרית שמונה ובית"ר. כמובן שלא נשכח את אחוזי הפגיעה המטורפים שלו בדרבים, ואין ספק שהצוות המקצועי שמח מאוד על התוספת לסגל, שצפויה לחזק את מרכז השדה.

הקשר אמר לאחר החתימה: "בית"ר הפכה בשנים האחרונות לבית בשבילי, ותמיד היתה בי את התקווה לחזור למועדון ולהיות חלק ממנו. אני שמח לחזור לבית וגן, לחזור לטירוף ולתשוקה של האוהדים. עכשיו תורי לעבוד קשה ולתת את הכל. אני רוצה להודות לקרית שמונה על הפרידה המכובדת ומאחל להם בהצלחה בהמשך".