תומכים בעסקים של בית"רים: הפינוק האדיר של "אישטבח" לשחקנים ולאוהדים

15 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
פרויקט התמיכה ממשיך לרוץ בצורה מדהימה, כשהפעם המסעדה של אורן לוי, אוהד שרוף ואב לחמישה בית"ריסטים, עשתה את הסיפתח למאתיוזניו ואוקמפוס שנמצאים בבידוד. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

במסגרת הפרויקט "ואהבת לרעך כמוך", מועדון הכדורגל בית"ר "גשם" ירושלים מלווה עסקים בצורה אישית ושומע את הסיפור הבית"רי העומד מאוחרי כל עסק. השבוע ליווינו את מסעדת "אישטבח" המיוחדת, שאם לא טעמתם והזמנתם מהם, הגיע הזמן שתתחילו לפנק את עצמכם. אם המילה שמבורכ, מאפה סורי-כורדי לוהט, אומר לכם משהו, אז זאת רק אחת מהמנות המשוגעות שיש למסעדה הזאת להציע.

"אישטבח" החליטה לפנק את שני שחקני הרכש החדשים שלנו, סנטיאגו אוקמפוס ומתיאוזיניו, בארוחה מדהימה, שגרמה להם ללקק את האצבעות. כמובן שהאוכל שסופק להם היה בריאותי וטעים, והשחקנים עצמם, בספרדית ופורטוגזית, הודו על המנה האדירה. כזכור, המגן הפרגוואי והקשר הברזילאי עדיין היו בבידוד, ולכן הארוחה גם הגיעה אליהם בצורה מושלמת ומאורגנת.

"אישטבח" הוקמה ומנוהלת על ידי השף אורן ששון לוי. אורן, אוהד הקבוצה כבר מגיל צעיר מספר לאתר הרשמי: "את השעות הפנויות בשכונה היינו מעבירים בכדורגל, החלום של כל ילד היה לשחק בבית"ר, זוהי הקבוצה שמסמלת את העיר שלנו".

עוד הוסיף אורן: "אני אב לחמישה בנים וילדה, ברגע שהם נולדו לא היה לי ספק שהם יגדלו ויאוהבו את הקבוצה, היום כשאני בסרוויס בערב במסעדה, הם הולכים ותומכים באצטדיון".

אז בואו להתפנק עם מנה שווה לכל כיס, ובעיקר עם פינוק לאוהדים שלנו. מסעדת אישטבח מפנקת בהטבה מיוחדת: בהזמנת 2 מאפים – תוספת פוטטוס (פלחי תפו"א מבושלים ומטוגנים בתיבול פיקנטי מיוחד) במתנה. מניסיון, אם לא ניסיתם, זה הזמן – גם תיהנו וגם תתמכו בעסק בית"רי ירושלמי. אז יאללה, בתיאבון!

כתובת העסק: השקמה 1, ירושלים
טלפון עסק: 02-6232997
להזמנה און-ליין: http://bit.ly/33tzCF1