הפיצוחייה הבית"רית: קבלו את "שום פלפל ושמן זית"

22 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
פרויקט העזרה לקהילה הבית"רית נמשך בכל הכוח, והפעם תורו של לירון חפצדי, מנוי מהיציע המזרחי, לפנק אתכם. הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

במסגרת פרויקט חיזוק העסקים הביתריים, מועדון הכדורגל בית"ר "גשם" ירושלים מלווה עסקים בצורה אישית ושומע את הסיפור הבית"רי העומד מאחורי העסק. אחרי שבשבוע שעבר הכרנו לכם את "אישטבח", השבוע אנחנו שמחים שתכירו את אחת החנויות המגוונות והמעניינות שיש – "שום פלפל ושמן זית" – בית קלייה של פיצוחים וטבע.

מדובר בחנות פיצוחים בקלייה ביתית, בה תוכלו להשיג גם תבלינים טריים במשקל, חמוצים ביתיים, פירות קפואים, מוצרי טבע ובריאות ועוד המון. זוהי חנות משפחתית, שהוקמה לפני 15 שנים וכעת מנוהלת על ידי לירון חפצדי באהבה גדולה.

לירון, אוהד הקבוצה ומחזיק במנוי ליציע המזרחי סיפר לנו כמה הוא קשור לבית"ר: "מאז שאני זוכר את עצמי אני לא מפספס אף משחק בית״ר. זאת האהבה הראשונה שלי, ככה גדלנו, תומכים בקבוצה תמיד ובכל מצב. ביציע המזרחי אני יושב כבר 14 שנים וכל משחק מתרגש מחדש".

השבוע, שום פלפל ושמן זית – פינקה את שני השחקנים שלנו אופיר קריאף ושלום אדרי במארזים בריאים ואיכותיים, שיתאימו לכם לכל אירוע בו תצטרכו להביא מתנה או סתם בשביל הכיף. "שום פלפל ושמן זית" גם מפנקת את אוהדינו היקרים בהטבה מיוחדת: 10% הנחה על כל החנות למעט משקות חריפים, בכל קנייה!

כתובת העסק
צמח השדה 29 – מרכז מסחרי סנטר 06
מעלה אדומים 9853636
טלפון עסק: 02-5906111
טלפון להזמנות בוואטסאפ 0544019996 לירון

רוצים לראות את שאר העסקים שלנו? היכנסו לכאן