נפתחה מכירת הכרטיסים למשחק אלוף האלופים

17 יולי 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר "גשם" ירושלים תתמודד במשחק הראשון שלה העונה מול מכבי חיפה בסמי עופר. מנויי עונת 2023/2024, יש לכם קדימות של 48 שעות
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים, מחזיקת גביע המדינה לעונת 2022/23, תתמודד ביום שבת הקרוב מול מכבי חיפה במסגרת משחק אלוף האלופים היוקרתי, שמפגיש את אלופת המדינה עם מחזיקת הגביע.

הצהובים שחורים שלנו יופיעו למשחק הראשון של העונה, שיתקיים באצטדיון סמי עופר, אך יחולק מבחינת הקהל באופן שווה. אוהדים אשר ירצו לרכוש כרטיס למשחק, יוכלו לעשות זאת דרך הלינק הבא. מנויי הקבוצה לעונת 2023/2024 יהיו הראשונים שזכאים לקניית כרטיס. קדימות זאת תינתן ל-48 שעות, עד ליום רביעי בערב. המכירה מוגבלת לכרטיס אחד לכל מנוי.

אוהדי בית"ר יושבים ביציע המזרחי (מסומן) ויציע דרומי (לא מסומן. שימו לב כי ביציע זה יש הפרדה בין היציע העליון לתחתון). ביום המשחק לא תתקיים מכירת כרטיסים באצטדיון.

כרטיס למשחק יעלה 80 ש"ח וכרטיס ליציע הדרומי יעלה 60 ש"ח. אוהד המעוניין לרכוש כרטיס לתא הזהב יוכל לעשות זאת ב-300 ש"ח. אנו מזכירים לכם כי בסוף המשחק תוענק צלחת אלוף האלופים וכי מדובר במשחק על תואר לכל דבר ועניין.

אנו גם מזכירים כי יש לנהוג בתחומי המגרש בצורה אשר לא תגרום למועדון לעוד קנסות, כשעונש הנקודות על תנאי עומד לנגד עינינו עד לסיום העונה.

חשוב לדעת

*אוהד של הקבוצה היריבה שייכנס ליציע אוהדי בית"ר ירושלים יוצא מהאצטדיון וכספו לא יוחזר!

שכחתם סיסמא? יש לוודא ששם המשתמש והסיסמא באתר 'לאן' ידועים מראש. במידה ושם המשתמש והסיסמא אינם ידועים יש לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 0503002526 בתוספת מספר המנוי ומספר ת.ז.