החוויה, הרגש, הגאווה להיות בית"רי: סיכום הערב המיוחד בטדי

19 ינואר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הטקסים המרגשים למען השבויים והנעדרים, מופע התאורה בטדי, ההקדשה לעמותת "אחים לחיים" והאוהדים שלא השאירו ספק על הקהל הטוב בארץ. סיכום ערב בטדי
כותב: מערכת האתר

23 אלף צופים גדשו השבוע את אצטדיון "טדי" בירושלים, למשחק מהנה ומלהיב בין בית"ר ירושלים שלנו למכבי תל אביב, שהסתיים ב-2:2. הצהובים שחורים עבדו קשה על הדשא וביציעים, ומתחילת האירוע ועד סופו, עם תכונה אדירה ועניין גדול בכל הארץ. ההרגשה הזאת שמשהו חדש פורח כאן ביציעים, באווירה, והשירה העוצמתית של "האמפריה עוד תחזור" היו סימן הקריאה לגדולה של המועדון שלנו.

יחד עם כל חוויית הכדורגל, אחד הדגשים הגדולים של הערב היה הנושא הקהילתי. במהלך השנים האחרונות, ובעונה האחרונה באופן ספציפי, בית"ר "גשם" ירושלים מעורבת בעשרות פרויקטים קהילתיים. הפעם החליטה הנהלת המועדון לייצר ערב שיוקדש לחיילי צה"ל האדירים שלנו ולכוחות הביטחון, ששומרים עלינו.

עשרות חיילים הוזמנו למשחק על מנת לצפות בו, ורגע לפני השריקה נערכו מספר טקסים. הראשון כאשר אביו של עמית חבורה ז"ל, חייל צה"ל שנהרג, עלה על כר הדשא לקבל אהבה משני הקהלים. משפחתו של עמית, שהיה אוהד מכבי תל אביב, קשרה קשרים אמיצים עם המועדון שלנו ולאחר שהונצח במשחק הראשון בין הקבוצות, הונצח גם היום.

מיד לאחר מכן, עם עליית השחקנים לכר הדשא, התקיימו שני טקסים מרגשים. הראשון למענם של משפחות החיילים השבויים בעזה, משפחת גולדין ומשפחת שאול, אשר נציגיהם הגיעו אל כר הדשא, קיבלו מחיאות כפיים סוערות ושי מתנת המועדון, אותו העניק הבעלים ברק אברמוב. גם עמותת "אחים לחיים" אשר בשנים האחרונות מקיימת פעילויות שוטפות עם בית"ר, קיבלה את הכבוד הראוי לה כאשר נציג שלה עלה אל כר הדשא לקבלת מגן כבוד גם כן מבעלי הקבוצה.

המועדון אף הגדיל והוציא חולצות מיוחדות למשחק. את צבעי הצהוב שחור עיטרו על השרוולים הסמלים של עמותת אחים לחיים, ובגב השחקנים נכתב מחזירים את הנעדרים הביתה.
כל החולצות אשר הוצאו למכירה אזלו ונותרו חולצות אחרונות אשר הוכנו עבור השחקנים. חלק מההכנסות יוקדשו לטובת העמותה. לינק לרכישה כאן

בנוסף לכך, חברי העמותה הגיעו היום (חמישי) עם ילדיהם לאימון מיוחד עם שחקני הקבוצה, על מנת לתת להם עוד שמחה ואושר, וגאווה בהורים שלהם, שהקריבו כל כך הרבה עבורינו.
אז ההרגשה המיוחדת שהרגשתם אם הייתם בטדי וגם אם לא, היתה מוצדקת. הדברים שקורים במועדון בתקופה האחרונה מוכיחים מחדש – אנחנו כאן ובגדול. רוצים להישאר מעודכנים בעוד פעילויות ואירועים? אתר הקבוצה והרשתות החברתיות כאן בשבילכם.