גשם, רוחות, חלון של רכב: יש לנו זוכה בתחרות הסערה

אבא ובן אוהדי ביתר
23 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אחרי שהתרגשתם, הצבעתם והשפעתם, זה הזמן להכריז על סיפור הסערה המנצח. התוצאות בפנים
כותב: מערכת האתר

אחרי שהצגנו בפניכם את ארבעת הסיפורים הנבחרים של האוהדים שלנו, ששרדו גם בקור מקפיא והגיעו לעודד בלי תירוצים- אתם בחרתם את הסיפור שנכנס לכם ללב. היה לכם מספיק זמן להתלבט, לחשוב ולבחור – והנה התוצאות!

המנצח שלנו בפער גדול בפסגה הוא אביאל משה דוד עם 46% מהקולות! אפשר להגיד שהיה פה נוק אאוט. אביאל עבר מסע רציני כדי להגיע לטדי, בואו ניזכר בסיפור שלו:

יום המשחק. עפולה. התעוררתי ב-05:00 בבוקר. אחרי חצי שעה כבר יצאתי לעבודה (אני עובד באזור השרון). 11.5 שעות לאחר מכן סיימתי ויצאתי לטדי, לבד לגמרי. בשעה 6 בערב, 15 דקות תמימות אחרי שהגעתי לחנייה אני פותח את החלון ושומע מכה חזקה. החלון יצא מהתושבת רק מצד אחד ולא נסגר. נאלצתי לפרק את הדלת בשביל לסגור אותו.

החלון השבור

בכניסה לטדי חיכו לי גשם ורוחות שדאגו שארגיש הכי "כיף" בדרך למשחק. בכל מקרה, כל הרכב מים אבל החלון סוף סוף נסגר. השעה כבר 20:00. הולך כמה דקות ומגיע לאזור הקופות ביציע המזרחי וקולט נער בכניסה שאין לו כסף לכרטיס. אני מרים ידיים לשמיים ולוחש "תודה רבה על המצווה". הנער המדובר – ביציע.
20:30, בתוך האיצטדיון, השרירים תפוסים. הבגדים רטובים. אבל הנשמה בוערת. הגיעה הדקה 82, החלטתי לצאת לכיוון הרכב. לא יכול להחזיק בקור הזה. מסיים לרדת במדרגות. גולללללללללל. פיספסתי!!!

בסביבות 23:30 אני מגיע לואדי ערה ומגלה שהכל מוצף ואי אפשר לעבור. אחרי חצות.. בבית.. אבל לא מצטער לרגע. בית"ר עד המוות!!!

אביאל יקבל פרס מהמועדון כאות הוקרה על הגבורה שהפגין. אתה עשוי מחומר של לוחמים בית"רים אמיתיים והצל"ש הזה לגמרי מגיע לך.

אנחנו רוצים להגיד תודה לכל מי ששיתף את הסיפור שלו, ולמועמדים שלנו בגמר: יעקב ליפשיץ שהגיע למקום השני, אלדר כהן במקום השלישי וגולן צ'ונה שמסיים רביעי. גם אם לא זכיתם, אנחנו בטוחים שתמשיכו לעשות חיל ביציעים ולהגיע בכל מזג אוויר. יאללה בית"ר!

אוהדים ביציע בטדי עם מטריות