אחריך! השינוי שהוביל רוני לוי מוכיח את עצמו

רוני לוי וטלמו מאמן הכושר באימון
29 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הסטטיסטיקה של פלומיין, השינוי המטורף של המחזורים האחרונים ובעיקר - הכלי הקטלני של הקבוצה. כל הנתונים מחכים בפנים
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים נמצאת בתקופה מצוינת (חמסה, חמסה, חמסה), אבל אין ספק שאם אנחנו רוצים להצביע על השינוי הגדול, כדאי מאוד שהריספקט יגיע לצוות המקצועי, בראשותו של רוני לוי. המאמן ועוזרו, חיים שבו, ביחד עם יוסי בניון, מנהלים בשבועות האחרונים מעקבים, עורכים שינויים, והתוצאות בהתאם.

רוני לוי, חיים שאבו ויוסי בניון
רוני לוי, חיים שאבו ויוסי בניון

אם בוחנים את הנתונים של בית"ר מתחילת העונה, ניתן לראות שמדובר בקבוצה שנלחמת על המגרש ואגרסיבית מאוד. לדוגמה ניתן לראות את נתון הכרטיסים הצהובים – שחקני הקבוצה ספגו עד עכשיו 43 כרטיסים צהובים העונה, שניים בליגה אחרי מכבי נתניה.

בנוסף, אפשר לראות ש-62.77 מהתיקולים של הקבוצה נחשבים למוצלחים. מדובר באחוזים הכי גבוהים בליגה. עם מרכז מגרש כזה בטוח, לא פלא שהקפטן שלנו, דן איינבינדר, ביצע 55 דריבלים מוצלחים העונה וממוקם במקום חמישי בליגה.

דן איינבינדר
דן איינבינדר

רוצים להבין מה זאת עבודה של מאמן? פלומיין לא כבש שער עד המחזור העשירי? בחמשת המשחקים האחרונים כבש שלושה שערים.

אנחנו גם הקבוצה שצברה הכי הרבה נקודות בחמשת המחזורים האחרונים. אחוזי ההצלחה של בית"ר העונה עומדים על 64.4 אחוזים. ממוצע הספיגות הוא אחד הנמוכים בליגה. שלומי אזולאי, גדי קינדה וליוואי גרסיה נמצאים בין חמשת השחקנים שמצאו את המסגרת הכי הרבה בליגה.

פרדי פלומיין במשחק מול הפועל ראשל״צ
פרדי פלומיין

אז אחרי ששברנו את מנחוס באר שבע, אנחנו צריכים לשבור את מנחוס הפועל חיפה. בששת המשחקים האחרונים בין הקבוצות לא הצלחנו לנצח, אבל מצד שני – בסמי עופר לא הפסדנו מאז 2016. אז מה אומרים? מגיעים לתמוך?

השחקנים שלנו מאיימים על השער בממוצע כ-14.47 ניסיונות הבקעה בממוצע למשחק, הכמות השנייה בליגה אחרי מכבי חיפה, אבל הכי חשוב זאת הסיומת, ובזה אנחנו גאים להיות הקטלניים ביותר בליגה במתפרצות. שמונה שערים הגיעו מתוך התקפות שנוהלו במהרה, בארגון מופתי ובחגיגות. בית"ר כבשה שמונה שערים כאלה עד עכשיו.

גרצקין ווארן מתחבקים אחרי הגול