לקראת המשחק בנתניה: כל מה שאתם צריכים לדעת

שחקני הקבוצה באימון בוקר
6 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
סגל הקבוצה, ההטבות בדרך למשחק והנתונים על המפגשים מול נתניה. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

סגל הקבוצה להערב יכלול את השחקנים הבאים: איתמר ניצן, נתנאל דלויה, אנטואן קונטה, שי קונסטנטין, יקיר ארצי, אור זהבי, טל בן חיים, דיוגו ורדאסקה, מקס גרצ׳קין, אורי מגבו, עלי מוחמד, דן איינבינדר, שלום אדרי, לירן רוטמן, גדי קינדה, תמיר עדי, ליווי גארסיה, שלומי אזלואי, אנתוני וארן.

הטבות לבית"ריסטים במגוון בתי עסק
חברי מועדון בית"ריסט יוכלו ליהנות מהנחות ייחודיות במגוון בתי עסק לפני המשחק וגם בסיומו.

לחצו כאן לרשימת ההטבות המלאה

רגע לפני המפגש המרתק מול מכבי נתניה במסגרת המחזור השישי של ליגת ״הבורסה לניירות ערך״ ועם 4 נקודות לאחר 5 מחזורים, אספנו עבורכם כמה נתונים מעניינים על הקבוצה ועל המפגשים האחרונים אותם קיימה מול הצהובים מנתניה במסגרת הליגה:

מתחילת העונה ניתן לראות מספר שחקנים צהובים שחורים שמובילים את המדדים ברחבי הליגה. עלי מוחמד, שהגיע רק הקיץ ממכבי נתניה, הוא המוסר המצטיין מבין כל הקשרים בליגה, עם 296 מסירות מדויקות. מהצד השני, גם ליווי גארסיה מוביל קטגוריה משלו, עם מספר הדריבלים הגבוה בליגה – 47, לאחר חמישה מחזורים. בקטגוריית סחיטת העבירות מובילים את המדד שני קשרי הקבוצה, גדי קינדה והקפטן שלנו, דן איינבינדר עם 14 ו-13 בהתאמה.

קשר הקבוצה, עלי מוחמד
עלי מוחמד, המוסר המצטיין בליגה

המגן השמאלי שלנו, מקס גרצ׳קין, מחזיק בכמות כדורי הרוחב השנייה הגבוהה ביותר בליגה (אחרי דור אלו מבני יהודה) עם 21 כדורי רוחב כאשר חמישה מהם מצאו שחקן ברחבה. בתחום הקבוצתי הקבוצה נמצאת במקום השלישי בליגה באחוז התיקולים המוצלחים עם 60.6 אחוזים, בעוד שבתחום החזקת הכדור, הקבוצה נמצאת במקום השני הכללי עם 56.9 אחוזים. מדד אותו בית״ר מובילה הוא מספר הקרנות בו זכתה מתחילת העונה, עם 40 קרנות בסה״כ.

מגן הקבוצה, מקס גרצ׳קין
מקס גרצ׳קין, שני בליגה בכדורי רוחב מדוייקים

בכל המפגשים של הקבוצות מאז אוגוסט 2015, אז הסתיים המשחק ב-0:0, כבשה בית״ר לפחות שער אחד. בתקופה הזאת עומד מאזן המשחקים בין הקבוצות על שלושה ניצחונות לבית״ר, ארבעה ניצחונות לנתניה ושלוש תוצאות תיקו. הפעם האחרונה בה הצליחה הקבוצה לאסוף 3 נקודות במשחק חוץ מול נתניה הייתה תחת ניהולו של אלי כהן בדצמבר 2012, אז ניצחה הקבוצה 2:3 עם צמד נפלא של אבי ריקן ופצצה של ערן לוי מחוץ לרחבה.

לרכישת כרטיסים למשחק לחצו כאן