מביעה אמון: חברת ״גשם״ תמשיך לשמש כספונסרית הראשית של בית"ר ירושלים

18 אוגוסט 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אחרי שנתיים משותפות, החליטו הצדדים להמשיך את השותפות גם בשלוש השנים הקרובות. אברמוב: "הפוטנציאל המשותף אדיר"; בעלי גשם: "תומכים בדרך החדשה של המועדון"
כותב: מערכת האתר

חברת ״גשם״, אשר שימשה כנותנת החסות הראשית של בית"ר ירושלים בשנתיים האחרונות, החליטה להאריך את מתן החסות בשלוש שנים נוספות, בסכום כולל המוערך בחמישה מיליון שקלים (לפני מענקים מיוחדים על מיקום ועוד). "גשם" הינה חברה לייזום נדל"ן בבעלות יוסי מזרחי ושמגר ואקנין. החסות תתפרש גם על מחלקת הנוער של המועדון. 

כחלק מהסכם החסות, יתנוסס לוגו החברה בקדמת החולצות של הקבוצה הבוגרת ומחלקת הנוער, וכן על החולצות שיירכשו על ידי האוהדים. כמו כן, החברה תהנה מפרסום מסיבי וחשיפה בכל דרכי הפרסום והדיגיטל של המועדון, אוטובוס הקבוצה, פעילויות תוכן שיווקי, בפעילויות למען הקהילה ועוד. 

נוסף על כך, הקבוצה תמשיך להיקרא בית"ר "גשם" ירושלים ושחקניה יעלו כבר למשחק מול מכבי נתניה בשבת הקרובה עם המדים המעוטרים בספונסר, שהפך מזמן להיות בן בית בירושלים.

שמגר ואקנין ויוסי מזרחי, בעלים משותפים בחברת "גשם": ״אנו שמחים להמשיך לתמוך ולהביע אמון בדרך החדשה של בית״ר ירושלים, במיוחד לאור הריצה המשותפת שלנו בשנתיים האחרונות. נמשיך לקדם את הספורט בישראל בכלל, ובבירתנו ירושלים בפרט. כחלק מהחזון שלנו, ׳גשם׳ מביאה את הערך הקהילתי בערים בה היא בונה ורואה קשר ישיר בין פיתוח הספורט בעיר לבין חיזוק הקהילה והתושבים. הדבר מתבטא בתרומה לאוכלוסיות שונות בירושלים, לצד בניה של פרויקט 'ארנונה הילס' בעיר, שבנייתו החלה זה מכבר".

בעלי בית״ר ירושלים, ברק אברמוב: "אני שמח מאוד על הבעת האמון של חברת "גשם" בבית"ר ירושלים, ובתהליך אותו עובר המועדון. מדובר בסכום משמעותי מאוד שעוזר לנו להמשיך ולהכין את המועדון לעונה הנוכחית. אני רוצה להודות ליוסי מזרחי ושמגר ואקנין, בעלי החברה, שראו את הפוטנציאל המשותף והאדיר של שני הצדדים בקיום העסקה והחליטו ללכת איתנו בשנים הבאות".

אודות גשם:

"גשם", בבעלות יוסי מזרחי ושמגר ואקנין, היא חברה יזמית ומבצעת בסיווג ג'5 הגבוה ביותר, הפועלת בכ-29 ערים ברחבי ישראל, בתחומי המגורים, מסחר, תעסוקה ומלונאות. 

החברה שיווקה במהלך 2021 למעלה מ-1,000 יח"ד ברחבי הארץ ומדווחת על מכירות של 1.259 מיליארד שקל, וכיום בונה ומתכננת למעלה כ-15,000 יח"ד בבנייה חדשה, מחיר למשתכן ושוק חופשי, וכן פעילות נרחבת בתחום ההתחדשות העירונית. 

לגשם פרויקטים בכל הארץ, מנהריה בצפון ועד מצפה רמון בדרום. ובימים אלה בונה ומשווקת החברה את פרויקט המגורים היוקרתי 'ארנונה הילס' בשכונת ארנונה בירושלים.