רגע לפני הגמר: רנטיפיי ישראל מצטרפת כספונסרית לבית"ר ירושלים

22 מאי 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
חברת הנדל"ן והפיננסים Rentify, אשר נמצאת בצמיחה מטאורית, תתן את החסות למועדון בשלוש השנים הקרובות, ותהיה על מכנסי השחקנים כבר בגמר הגביע. מנכ"ל המועדון כפיר אדרי: "מברכים את רנטיפיי על ההצטרפות למשפחה"
כותב: מערכת האתר

רגע לפני גמר הגביע, הכירו את הרכש החדש של בית"ר ירושלים, "רנטיפיי ישראל", שמצטרפת למשפחת בית"ר ירושלים בתור נותנת חסות, לאחר שבין הצדדים נחתם הסכם לשלוש שנים בהיקף של יותר משלושה מיליון ש"ח.

בית"ר ירושלים השיקה הסכם חסות חדש עם חברת "רנטיפיי ישראל". העסקה, שנחתמה תוך מספר דקות בלבד מסתמנת כמשמעותית במיוחד עבור שני הצדדים הנרגשים לקראת שיתופי הפעולה העתידיים להתרחש במהלך שלוש השנים הקרובות.

חברת "רנטיפיי ישראל" נועדה לספק שקט נפשי וביטחון כלכלי למשכירי הדירות והנכסים, ובמקביל, להקל על השוכרים בערבויות שנדרש מהם להציג. שירותי החברה כוללים ביטוח דירה עם כיסוי מורחב לנכס מושכר וערבות מלאה לשכר הדירה לצד ייעוץ וליווי משפטי וגישור ופתרון מחלוקות בין השוכר למשכיר.

האחים אמנון ואבי יעקובי, הבעלים של חברת רנטיפיי ישראל, כבר הטביעו חותם בעולם היזמות, הרכב, הנדל"ן והפיננסים. אהבת הילדות שלהם משכה אותם גם לעולם הספורט, ובעסקת בזק, הצליחו להגשים חלום.

אמנון יעקובי: "זו אחת העסקאות הכי מרגשות שעשינו עד כה לאורך כל שנות פעילותנו. כמי שמגיעים מהיציעים ומלווים את הקבוצה מגיל קטן, בארץ ובעולם, אנחנו בהחלט מרגישים שהגשמנו חלום. אנחנו מאמינים בקבוצה ומחזקים את ידיו של ברק אברמוב, שהשקיע במועדון, חיבר והחזיר את הקהל למגרשים אחרי תקופה לא פשוטה בלשון המעטה".

המותג בית"ר ירושלים מרגש כל בית בישראל, וכמוהו, גם חברת "רנטיפיי ישראל", ששואפת להביא בשורה לכל בית. החברה הוקמה מתוך ההבנה ששוק הנדל"ן בישראל משתנה, ובקרב משכירי הדירות והנכסים המסחריים מתעוררים צרכים שחשוב לתת להם פתרון יעיל ובטוח. השותפה החדשה של בית"ר ירושלים לא מתכוונת לעצור כאן. בקרוב, רנטיפיי ישראל עתידה לחדור גם לשוק האירופאי והאמריקאי, אך בינתיים שומרת על הזיקה הישראלית ומטפחת את הקשר המקומי, זה שתמיד יישאר קרוב לליבה.

אדיר בצלאל, מנכ"ל החברה ביקש להודות למנכ"ל בית"ר, כפיר אדרי, לסמנכ"לית השיווק של בית"ר, הגר אוחנה ולאחים יוסי ואושר אוסי, שתיווכו בעסקה וגרמו לזה שהמו"מ נסגר במהרה. באותו מעמד ביקש לשלוח להם תנחומים בשל פטירתו של אביהם במהלך השבוע האחרון.

מנכ"ל המועדון כפיר אדרי יחד עם אמנון יעקובי – מבעלי Rentify

מנכ"ל המועדון כפיר אדרי אמר במעמד החתימה על ההסכם "אנו מברכים את חברת רנטיפיי ישראל על כניסתה למשפחת בית"ר ירושלים. ההתעוררות בקרב האוהדים והקהילה העסקית מוכיחה את הפוטנציאל האדיר של המועדון הזה ואנחנו שואפים לממש אותו. תודה גדולה לכל מי שגרם לעסקה הזאת לצאת לפועל במהירות ותוך כדי שביעות רצון הדדית".