צפו: שיתוף הפעולה המיוחד של נערים א׳ ושחקני ספיישל אולימפיקס

אתגר המחצית עם ספיישל אולימפיקס
22 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הגיע הזמן שתכירו את השחקנים המרגשים שהעונה החלו בשיתוף פעולה מיוחד עם הקבוצה ממחלקת הנוער שלנו
כותב: מערכת האתר

הם אחזו את ידי השחקנים, הסתכלו אל היציעים, ואת החיוך שהיה להם על הפנים ראו למרחקים גדולים. אלפי אנשים בקהל, ועוד עשרות אלפים בבית נתנו כבוד גדול לשחקני הספיישל אולימפיקס, שעלו על הדשא במשחק האחרון נגד מכבי נתניה.

הקבוצה, אשר פורצת גבולות ללא הכרה, גרמה לכולנו להתרגש ביום שני האחרון בטדי, ואנחנו בטוחים שהתרגשתם כמונו לראות את השחקנים של ספיישל אולימפיקס עולים אל כר הדשא עם קבוצת נערים א', כשהם לבושים בחולצות "ואהבת לרעך כמוך", ומשתתפים באתגר המחצית.

הדשא אמנם היה השיא של האירוע, אבל עוד לפני כן, נפגשו השחקנים עם בעלי הקבוצה משה חוגג, יו"ר המועדון אלי אוחנה, והמנהל המקצועי יוסי בניון. גם גון צורי, מנהל ספורט מקצועי "ספיישל אולימפיקס", היה נוכח ולא הפסיק להודות לאנשי המועדון על הגשמת החלום.

ספיישל אולימפיקס עם משה חוגג ויוסי בניון

כבר תקופה ארוכה ששחקני קבוצת נערים א' נפגשים עם ספיישל אולימפיקס, בפרויקט בשיתוף ההתאחדות לכדורגל, במסגרתו מתקיימים 4 מפגשים של הקבוצה יחד עם קבוצת כדורגל של שחקנים בעלי מוגבלויות מכפר ידידיה. כחלק מהפעילות הבלתי פוסקת של המועדון בתרומה לקהילה, שחקני שתי הקבוצות מבלים יחד, מתאמנים יחד ויוצרים זמן איכות משותף שממלא את לבם של שני הצדדים.

אנו רוצים להודות ולפרגן גם לחברת "מחסני הנמל" שלקחה תחת חסותה גם את ספיישל אולימפיקס וגם את בית"ר ירושלים.

 

אנחנו מקווים להמשיך ליצור עוד ועוד פרויקטים משותפים, המעשירים את הצד החברתי והקהילתי של המועדון. בית"ר ירושלים גאה להיות לא רק קבוצת כדורגל, אלא מוסד חברתי ושיתופי שפועל למען הקהילה ולמען הסולידריות החברתית וקבלת האחר.

שחקני ספיישל אולימפיקס על הדשא עם שחקני ביתר