עליה לרגל: מאות אוהדים הגיעו להפנינג סוכות בבית וגן

שי קונסטנטין ואור זהבי מצטלמים עם ילד
16 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית וגן התמלא באוהדים רבים שהגיעו על מנת לפגוש מקרוב את הכוכבים, שי קוסטנטין: "מרגש לראות את האוהדים מקרוב, כיף לשמח אותם"
כותב: מערכת האתר

היום (רביעי) התקיים במתחם האימונים בית וגן הפנינג ענק למאות אוהדים מכל הגילאים אשר הגיעו לבושים ומצוידים במיטב פריטי לבוש בית"ריים, עם המון מצב רוח וסוללה מלאה לצילומי סלפי עם הכוכבים.

הילדים נכנסו למתחם והתפזרו לתחנות כדורגל שונות אשר בכל בכל אחת היה ממונה איש צוות מהמועדון.

ילדים בהפנינג סוכות בבית וגן
נהנים מתחנות הספורט

לאחר מכן, יצאו השחקנים למתחם הסלפי והחתימות, וכל ילד (וגם הורה) קיבל את מבוקשו, מסלפי דרך חתימה ועד ברכות שונות ומגוונות.

אוהדים בהפנינג סוכות בבית וגן
מבקשים סלפי וחתימה

שחקן הקבוצה אופיר קריאף אמר לאתר הרשמי: "תמיד כיף להגיע למפגשים האלו עם הקהל ולהכיר אותם מקרוב, נקווה לראות את כל הקהל הזה ביום שבת במושבה נגד נס ציונה".

שי קוסטנטין, לו זה המפגש הראשון עם האוהדים בבית וגן אמר לאתר הרשמי: "מאוד מרגש לראות פה את כל הילדים האלו מקרוב, בתור ילד חלמתי תמיד להצטלם עם יוסי בניון ואולי עכשיו זו הזדמנות טובה ללכת לבקש ממנו".

מיכאל אוחנה, שחזר מלונדון הקרה ישירות לבית וגן: "ההרגשה מדהימה, האוהדים מדהימים. היה היום הפנינג באמת מכל טוב, אוהדים חמימים, כיפיים. תמיד כיף".

לצפייה בגלריית תמונות לחץ כאן

מיכאל אוחנה חותם לאוהד על החולצה
מיכאל אוחנה חותם לאוהד על החולצה

אם עדיין לא רכשתם כרטיס למשחק במוצאי שבת, יש לכם הזדמנות לעשות זאת עכשיו. הצבא הצהוב שחור מגיע לפתח תקווה, ולא משאיר מקום פנוי. כרטיסים למשחק ניתן לרכוש כאן.

שימו לב, לאוהדי בית"ר הוקצו 7,500 כרטיסים בלבד וכל אוהד של בית"ר שינסה להיכנס לשערים 4-5 לא יורשה להיכנס וכספו לא יוחזר (כולל הזמנות).
אוהד שייתפס בתוך היציע מזוהה כאוהד בית"ר יוצא מהיציע וכספו לא יוחזר.