בית"ריסטים ספונטניים? חופשה בקרוב בסוצ'י עם הטבה עבורכם

חבילת נופש לסוצ'י
12 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
חברת Junny Tours משלבת ידיים עם חברת טאלנט ועוזרת לכם להגיע לחופשה מטורפת. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

את חברת Junny Tours הכרנו לפני מספר שבועות, כאשר אירחו את נציגי בית"ר "מילניום" ירושלים על מנת לבדוק אפשרות לקיום מחנה אימון שם בעתיד. סוצ'י, למי שלא היה, התפתחה בצורה מדהימה בעיקר לאור אולימפיאדת החורף שהתקיימה בה בעבר, והפכה להיות עיר תיירותית נהדרת. סוצ'י עמוסה באטרקציות וחוויות, שמתאימות גם למשפחות, גם לצעירים, וגם לזוגות שמחפשים כמה ימים רומנטיים של ניתוק מהסביבה. תוכלו למצוא שם מרחצאות, מפלים, אתרים היסטוריים, אמנות, סקי ועוד.

כעת יש לכם הזדמנות ספונטנית ליצור לעצמכם יופי של חוויה. Junny Tours מעניקה לכם דיל במחיר של 499$ לאדם בחבילה הכוללת טיסה ישירה, ארוחת בוקר ולינה במלון מריוט סוצ'י (חמישה כוכבים). ארבעה ימים של חופשה מדהימה,בשתי אופציות: חופשה שממריאה ביום ב' 16/9 עד יום ו' 20/9, או אחת שמתחילה ביום שישי, ה-20/9 עד יום שני, ה-23/9. לא מכירים את סוצ'י? דמיינו לעצמכם שעליתם על המטוס, שתיתם משהו קל, דיברתם קצת, והופ, כעבור שעתיים, נחתתם ביעד. עד כדי כך זה פשוט.

בנוסף, החליטה חברת TALENT, אחת מנותנות החסות של בית"ר ירושלים בעונה הקרובה, לפנק את חברי בית"ריסט וכל אוהד שיזמין את החופשה, יקבל ביטוח של יומיים מתנה מהחברה (מתוך הארבעה).
אז מה נשאר לכם? פשוט להרים טלפון ולסגור את אחת החופשות היותר מעניינות שהיו לכם בשנים האחרונות. נותרו רק מספר חבילות אחרונות – המחיר בתוקף עד גמר המלאי בלבד.
לפרטים נוספים והזמנות דברו עם ג'וני: 2926*