בית הספר לכדורגל לבנות של בית"ר ירושלים יוצא לדרך

3 יולי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
תמיד חלמתן לרוץ על הדשא עם המדים הצהובים? רציתן ללמוד לשחק טוב יותר? לפגוש חברות חדשות? הגעתן למקום הנכון - אנחנו מחכים לכן
כותב: מערכת האתר

בתחילת השנה האחרונה הוקמה קבוצת הנשים של בית"ר ירושלים. האושר על פניהן וההתלהבות העצומה של הנשים הדביקה אותנו וכעת אנו שמחים לבשר על פתיחתה של קבוצת הבנות של בית"ר ירושלים. כן, אם הבת שלכם חולמת לכדרר על הדשא, אוהבת את בית"ר ומחפשת מסגרת מקצועית וחברתית – אנחנו כאן כדי להעניק לה את זה.

אם תמיד ראית כדורגל ורצית ללמוד איך לבעוט טוב יותר, איך לעבור שחקנית אחרת, ולהיות חלק ממשפחת בית"ר, עכשיו זה הזמן. אנו מציעים לכן להגיע, ליהנות, ללמוד ואף להיפגש עם שחקני הקבוצה הבוגרת (גברים ונשים), שיעזרו לכן במהלך הדרך.

 

אחת מהשחקניות של קבוצת הנשים הבוגרת שלנו, נעה אברהם, מספרת: "בשנה שעברה עמלנו יחד לפתוח קבוצת נשים ואנחנו גאות מאוד שיחד עם בית"ר הצלחנו להגשים את חלומנו. כיום, אנחנו קבוצה מגובשת שנמצאת יחד ברגעים הקשים, הטובים, גם על המגרש וגם מחוץ לו.

"מעבר להנאה הגדולה שיש במשחק, אני רואה את הקבוצה כמקום בו אפשר לפתח את כישורי המנהיגות, את היכולת לשתף פעולה ואת הביטחון העצמי. אני מאמינה שכל ילדה שתגיע לקבוצה, תקבל הרבה יותר מלשחק כדורגל, אלא תעבור חוויה חינוכית ומפתחת".

רוצה להיות חלק מהחוויה? אנחנו כאן! הירשמי ואנחנו ניצור קשר.

  • DD מקף MM מקף YYYY