ממשיכים לעבוד קשה: חדשות מעניינות ממחלקת הנוער שלנו

21 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אוהדים יקרים - תעשו כבוד לשגיב רוזליס, שהצטרף לקבוצת נערים ג' לאחר שעבר אלינו ממכבי תל אביב, היישר לתוכנית הטופ 11. מאג'ד דחאלה ונהוראי דבוש דחו הצעות מקבוצות אחרות ונשארים במועדון
כותב: מערכת האתר

אין ספק שהכתבות שאנחנו הכי אוהבים להביא אליכם (מעבר כמובן לנצחונות ואימונים של הקבוצה הבוגרת), זה על ההתחדשות של מחלקת הנוער שלנו, שממשיכה להתחזק בכל הגילאים על מנת לבנות בסיס חזק וטוב למועדון. אז אחרי שורת החתמות ארוכה לאורך כל החודשיים האחרונים, אנחנו ממשיכים להציג בפניכם את העבודה השוטפת, כשהפעם אנחנו שמחים להודיע על הצטרפותו של שגיב רוזליס לשורות המועדון.

שגיב רוזליס (יליד 2006), בן 14.5, גדל בשמונה השנים האחרונות במכבי תל אביב והגיע אל תוכנית "טופ 11", ומיועד לקבוצת נערים ג'. רוזליס משחק כבלם, ונמצא תחת מעקב של מחלקת הנוער בתקופה האחרונה. רוזליס שיחק באופן קבוע עד תקופת הקורונה, ובאמצעות הסגר קטין אליו נכנס, הגיע אל בית"ר וכבר החל להתאמן עם הקבוצה.

פרט לשגיב שמצטרף לצהוב שחור, אנחנו שמחים לבשר כי מאג'ד דאחלה, שזומן לסגל האקדמיה למצוינות של נבחרות ישראל, ימשיך בבית"ר גם בשנים הבאות. מאג'ד, בן 14.5, משחק כשחקן התקפה בקישור וצד את עיני מועדונים רבים, שביררו לגביו. בסופו של דבר החליטו מאג'ד ומשפחתו להישאר כאן בבית. מאג'ד הוא יליד 2006 ונחשב לכישרון מעניין מאוד.

הבשורה האחרונה (רק לבינתיים, כי בדרך מכינים עוד כמה הפתעות), היא החתמתו של נהוראי דבוש, יליד 2004, שנשאר גם כן במועדון. גם לנהוראי היו הצעות מפתות מקבוצות אחרות בליגה, אבל אחרי ששמעו והבינו את הדרך שנבנית כאן, נהוראי והמשפחה שלו שוחחו בתקופה האחרונה עם מנהלי מחלקת הנוער והודיעו כי הם ישמחו להישאר כאן.

תומר כרמל: "אני שמח מאוד מהתהליכים שקורים במחלקה בתקופה האחרונה. שמח מאוד ששגיב רוזליס יהיה חלק מאיתנו. מדובר בילד טוב, משמעותי וחשוב מאוד, שיכול להתפתח ולהיות חלק מהבנייה של המועדון והבניה שלו. עקבנו אחרי שגיב בתקופה האחרונה, והוא מתאים מאוד לקבוצה שלו. אני מאוד מסופק גם מהישארותם של מאג'ד ונהוראי, שגם כן מבינים שאנחנו בונים כאן משהו מהיסוד, חזק ומוצק, כדי להחזיר את מחלקת הנוער לתקופה היפה שלה, ומתוך מטרה להצעיד אותם בסופו של תהליך לקבוצה הבוגרת".