ממבחנים בפריס סן ז'רמן לבית"ר ירושלים: שחר מספין מצטרף למחלקת הנוער

30 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקשר בין ה-14 הוא הרכש החדש של המחלקה. יצטרף לקבוצת נערים ג' ויהיה חלק מ"טופ 11". מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל: "בטוח שההשקעה הזאת תניב פירות לבית"ר בעתיד"
כותב: מערכת האתר

שחר מספין, בן 14, הוא הרכש החדש של מחלקת הנוער של בית"ר ירושלים. שחר, שהגיע אלינו מבית"ר טוברוק לאחר שנכנס להסגר קטין, יצטרף לקבוצת נערים ג', אשר התחזקה משמעותית במהלך החודשים האחרונים, וצפויה להיות אחת מהקבוצות החזקות של המחלקה.

שחר משחק בקישור, נחשב לכישרון גדול מאוד בכדורגל הישראלי, וסומן על ידי מספר קבוצות. לפני מספר חודשים, זומן מספין למבחנים בקבוצת הנערים של פריס סן ז'רמן, ואף צלח את המיונים הראשוניים. בישראל החליט שחר שהמקום הטוב ביותר עבורו הוא בבית וגן, והוא יחל להתאמן עם קבוצתו החדשה בימים הקרובים. שחר יהיה חלק מתוכנית הדגל של המחלקה, "טופ 11", אשר מרכזת בתוכה את כל הכשרונות של המחלקה, על מנת להשביח אותם ברמה האישית, וכדי להפוך אותם לשחקנים טובים יותר, וכמובן מועילים עבור המועדון, הן עכשיו והן בעתיד.

מנהל מחלקת הנוער, תומר כרמל, אמר לאחר החתימה: "סימנו את שחר כבר לפני מספר שנים, ואני שמח מאוד לצרף את אחד הכשרונות הגדולים ביותר לגילו אלינו. שחר יעבוד קשה ויקבל כאן את התנאים המקסימליים והמעטפת המקצועית להתפתח, ואני בטוח שההשקעה הזאת כיום תביא לבית"ר תוצאות ופירות בהמשך הדרך. עכשיו האחריות היא על שחר, ואנחנו מקווים שהוא יעשה את קפיצת המדרגה בדרך להיות שחקן מוביל".