מי קיבל בישול מיונה? שחקני בית"ר ירושלים ביקרו בשלוחות המועדון

3 אפריל 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר שסיימו אימון חזק, שחקני המועדון הגיעו למספר מקומות בארץ כדי להתחכך עם הדור הבא
כותב: מערכת האתר

לאחר הניצחון המהדהד על מכבי נתניה, ולפני המשחק הביתי החשוב מול הפועל חדרה בשבת הבאה, התפנו שחקני בית"ר ירושלים להמשיך את הפעילות הקהילתית של המועדון, וכמו בכל שנה הגיעו לבקר בשלוחות של המועדון ברחבי הארץ.

השחקנים התפצלו לארבע מקומות. בירושלים הגיעו השחקנים לשלוחות ארנונה ואדם וחלק אחר של השחקנים הדרים לבני עייש ולגדרה.

אופיר קריאף, ליאון מזרחי, רוי ששון, יובל אשכנזי, עדי יונה, טימוטי מוזי וקים זיבת היו בירושלים. ירדן שועה, אדי גוטליב, אוראל דגני, זוהר זסנו ורום אליגון היו בבני עייש ובמקביל בן ביטון, אורי דהן, דור מיכה, דן עזריה, עומר קורסיה ורועי בן שמעון הגיעו לגדרה ויצרו התרגשות רבה.

מאות ילדים התאספו למפגש פרטי ומיוחד, שיועד לצהובים שחורים הצעירים. במשך שעתיים ישבו השחקנים עם הילדים, דיברו איתם על הקריירה, על הטיפים, שמעו סיפורים מרגשים מהתקופה האחרונה, על ההתמודדות בבית ובמשפחות ובעיקר – על כדורגל. השחקנים סיפרו על השינוי הגדול בקבוצה, על העונה האחרונה וגם כמובן שיחקו עם השחקנים כדורגל, התאמנו במשותף, וקיבלו טיפים מקצועיים. כמובן שהאירוע גרר אחריו הרבה מאוד ילדים והורים סקרנים שרצו להגיע ולראות את השחקנים.  אחד השחקנים שעוררו התרגשות היה כמובן עדי יונה, שבישל לשחקנים בנגיעה כדורים מול השוער, שגרמו לילדים לחגוג, כל אחד בדרכו.

גם אופיר קריאף, לי-און מזרחי ורוי ששון זכו לפגוש את כל הקבוצות של שלוחת ארנונה, לענות על שאלות בנוגע לשגרת היום שלהם כשחקנים והדרך שעשו, כאשר לאחר מכן התפצלו הילדים והשחקנים לתחנות משחק שונות. בסיום האירוע קיבלו כל ילדי השלוחה חתימות ותמונות למזכרת מהמפגש.

אורי דהן שהגיע לגדרה הוסיף: "כיף לצאת מגבולות ירושלים ולהגיע אל הילדים האלה. שמענו סיפורים מעניינים, הרגשנו את החום והאהבה שהם נתנו ורצינו לתת להם גם משלנו. על המגרש ראינו כמה כוכבים ובעיקר תשוקה לשחק. דור העתיד של בית"ר זה אחד הדברים החשובים ביותר במועדון כרגע".