חלק מהמשפחה: בית"ר ירושלים ערכה טקס חלוקת מדים לשחקני עמותת "שלוה"

30 דצמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מקס גרצ'קין, נתנאל דלויה ועמית כהן הגיעו לטקס חלוקת מדים לפרויקט המרגש של המועדון בשיתוף העמותה ובנק יהב, נותנת החסות לאירוע
כותב: מערכת האתר

רגע לפני המשחק החשוב מול סקציה נס ציונה ולקראת שבוע עמוס של שלושה משחקים, מצאו שחקני בית"ר "גשם" ירושלים זמן להיות חלק מהטקס השנתי והמכובד של המועדון ביחד עם עמותת "שלוה" ונותנת החסות בנק יהב.

כבר כמעט שש שנים שקבוצת הכדורגל של שלוה נפגשת כל יום חמישי באולם הספורט במרכז שלוה כדי לערוך אימון כדורגל באופן מקצועי, ביחד עם המאמן רן אביוף שנותן את הלב והנשמה עבורם. מדובר במאמן מן המניין של מחלקת הנוער, שלקח על עצמו את הפרויקט והפך אותו לאחד מהפרויקטים החשובים ביותר של המועדון בתחום הקהילתי.

שחקני הקבוצה, נתנאל דלויה, מקס גרצ'קין ועמית כהן, הגיעו אמש (חמישי) בשעות הערב והתקבלו בחיבוקים גדולים של הילדים והנערים, שמכירים אותם וציפו לבואם. השלושה לא בזבזו זמן והצטרפו לאימון, כשהם מכוונים את הילדים, משחקים איתם ואפילו נרשמו כמה מהלכים משותפים מרשימים.

לאחר שהאימון הסתיים נערך הטקס המרגש בנוכחות נשיא ומייסד העמותה, קלמן סמואלס, ומנכ"ל המועדון, כפיר אדרי, שאף קיבל מגן הוקרה מסמואל. במהלך הטקס כל אחד משחקני קבוצת בית"ר "שלוה" ירושלים קיבל תיק מאובזר הכולל מדים רשמיים חדשים, גרביים ומעיל מחמם לחורף הקר של ירושלים, באדיבות בנק יהב, אשר צועד עימנו בפרויקט הזה במשך כל השנים. נציגי הבנק, צביקה גרינברג, וחי בן עזרא, ראשי צוותים של הבנק בירושלים, היו חלק מהטקס וחלוקת הערכות לילדים הנרגשים.

כל הילדים המצולמים קיבלו את אישור ההורים על מנת להיחשף ואנו מודים להם על כך, למען העלאת המודעות לפרויקט ולעמותת שלוה הנפלאה.

מאמן הקבוצה רן אביוף אמר במהלך הטקס: "נכנסתי לפה לפני שלוש שנים, וזה הפך אותי לבן אדם הכי מאושר שיש. כיף מאוד להכנס לפה כי מהרגע שאתה עובר את השומר בכניסה אתה מרגיש את החמימות של המקום. וחמימות זה גם הדבר שמאפיין את בית"ר ירושלים אז השילוב הזה נפלא בעיני. מבחינתי כל שנה להמשיך פה כנציג של בית"ר ירושלים ושנמשיך לקדם את הילדים פה".

קלמן עצמו הוסיף: "אני רוצה להגיד תודה רבה לכל מי שנמצא כאן. היה לי חשוב להגיע לאירוע הזה בגלל שאני רואה איזו עבודה עושה כאן המאמן, ואיזה שיתוף פעולה מופלא מתרחש כאן. הילדים האלה מגיעים לאימון כי הוא כל כך חשוב להם, והחינוך והמשמעת שהם מקבלים כאן מתבטאים גם אחר כך. אז תודה לך בית"ר, תודה לבנק יהב ותודה גדולה לרן".