הם משלנו: חברי קבוצת "שלוה" הגיעו לבית וגן להגשים חלום

29 מאי 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים שלנו, שמתאמנים לאורך כל השנה במתחם שלהם, הגיעו לביקור אצלנו והתרגשו לשחק על הדשא, עם שערים גדולים וגם קיבלו מדליות
כותב: מערכת האתר

הם התכוננו לזה כל השנה, טיפחו ציפיות, השתפרו ולא פספסו אימון, והגיעו אל הרגע הגדול שלהם. ביום חמישי האחרון התקיים טורניר של קבוצת שלווה שלנו, במתחם האימונים בבית וגן. הנערים המופלאים האלה, שחלקם הגדול הראה גם יכולת משובחת ומפתיעה על הדשא, ממשיכים לתת את הכל באחד מהחוגים האהובים עליהם במתחם.

עמותת שלוה פועלת בשיתוף פעולה מלא עם בית"ר ירושלים ובנק יהב, שפרש את חסותו על המפעל המבורך הזה. הילדים שמקבלים ביגוד, ציוד, אירועי שיא ומאמן אחד, רן אביוף, שנותן את כל הלב והנשמה עבורם, מגלים גרף השתפרות אדיר וזכו למספר משחקים גם עם שחקני הקבוצה במהלך השנה שעברה עליהם.

מיותר לציין כי ההתרגשות שלהם היתה בשיאה, לעלות על כר הדשא, עם בגדי ספורט והחולצות של המועדון, פשוט עשו טוב לכולם. בסופו של הטורניר הוענקו לילדים גם מדליות וגביע, אותו זכו כולם להניף ולהרגיש אלופים. אימוני הקבוצה יימשכו לאורך הקיץ גם (להם אין פגרה, כל הזמן עבודה!).

פרויקט שלוה נחשב לפרויקט דגל של המועדון שלנו, ביחד עם בנק יהב, ונועד לקרב את כלל האוכלוסיות אל לב העשיה של המועדון שלנו. וכמו בכל אימון, גם את הביקור בבית וגן, סיימו הילדים בקריאות "יאללה בית"ר"!!!