באנו לשמח: אימון חנוכה המיוחד של בית״ר "שלוה" ירושלים

10 דצמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
שחקני הכדורגל של מרכז שלוה הגיעו למתחם של המועדון, קיימו אימון מיוחד וחגיגי וקיבלו גם סט מדים חדש במתנה
כותב: מערכת האתר

שנה רביעית של השיתוף פעולה הכי מיוחד שיש. את בית״ר "שלוה" ירושלים כולכם כבר מכירים – הילדים המדהימים שמגיעים אלינו מהמרכז הלאומי לטיפול באנשים עם מוגבלויות, ומתאמנים מדי שבוע עם מאמני מחלקת הנוער של המועדון בהצלחה רבה ובשגרה מקצוענית לגמרי.

גם השנה אנחנו שמחים ונרגשים מהזכות להמשיך ולהעמיק את הקשר עם הילדים, המדריכים והמנהלים הנהדרים במרכז. היום (חמישי) אחר הצהריים הגיעו הילדים לאימון חנוכה שמח במיוחד. בתחילה הם זכו לצפות בקבוצה הבוגרת מתאמנת, ומיד לאחר מכן התפנו גם לאימון משלהם בו תירגלו כדרורים, ריצות ועבודה משותפת. אחרי האימון קיבלה הקבוצה מתנות לחג החנוכה – סט מלא של מדים חדשים לעונה החדשה עם סרט קפטן לכל ילד. האימון נחתם בחלוקת סופגניות לילדים ולכל הצוות הנפלא המסייע להם. באימון נכחו גם יו״ר שלוה העולמי, אבי סמואלס והנהלת בנק יהב שבלעדיהם שת״פ זה לא היה יוצא לפועל.

אבי סמואלס, יו"ר שלוה העולמי סיפר לאתר הרשמי: "שיתוף הפעולה בין שלוה לבין בית"ר ירושלים משמעותי מאוד וההשתתפות היום באימון יחד עם השחקנים וההנהלה, תוך שמירת הריחוק הנדרש, היווה עבור ילדי שלוה רגע שיא מיוחד ומרגש. אני מודה מעומק הלב לבית״ר ולבנק יהב, נותני החסות לפעילות המשותפת של שלוה ובית״ר, על העשייה הרבה למען ילדי שלוה ושילובם בחברה".

בנק יהב אמרו לאתר הרשמי: "אנו רואים חשיבות רבה בטיפוח מעורבות בקהילה תוך התמקדות בהעצמת בני נוער מאוכלוסיות מוחלשות ובתקופת הקורונה גם סיוע לעמותות המתמקדות בחלוקת סלי מזון. אנו נרגשים להיות שותפים של בית״ר ירושלים כמי שמלווים את מרכז שלוה לאורך שנים".

אנחנו רוצים להודות גם לרוני הרדי על התמיכה והעזרה הרבה בפרויקט חשוב זה.

צפו בתמונות מהאימון: