שחקני בית"ר ירושלים וחניכי מרכז שלוה חגגו באימון מיוחד לכבוד פורים

10 מרץ 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מיכאל אוחנה, דוד חוג'ה, נתנאל דלויה וגליאופיליו האסלביינק התקבלו בחום גדול על ידי הילדים. תודה מיוחדת לשותפים למסע, בנק יהב, שתרמו את המתנות שקיבלו השחקנים הצעירים
כותב: מערכת האתר

שחקני בית"ר ירושלים מיכאל אוחנה, נתנאל דלויה, דוד חוג'ה וגליאופיליו פלייטר האסלביינק, הגיעו לאולם הספורט במרכז שלוה, לאימון פורים חגיגי עם קבוצת בית"ר "שלוה" ירושלים ואף העניקו את מדי המועדון הרשמיים לשחקני הקבוצה. לאימון החגיגי הגיעו גם המשנה למנכ"ל שלוה עו"ד איתמר שבח ושראל בן ימין, מנהל סניף בבנק יהב, נותנת החסות הרשמית לקבוצה.

כבר חמש שנים, פעם בשבוע הם מתייצבים, עם מדים צהובים שחורים, ומתאמנים, בועטים, מוסרים, רצים ומקיימים שגרת אימונים מקצועית. הדבר היחיד ששונה בקבוצה הזו משאר הקבוצות במחלקת הנוער של בית"ר ירושלים, היא ששחקני הקבוצה הם ילדים בעלי צרכים מיוחדים הנמצאים בתכניות השונות של ארגון "שלוה".

בית"ר ירושלים הפכה את פרויקט 'בית"ר שלוה ירושלים' לפרויקט הדגל של המועדון, ואת הקבוצה מוביל המאמן רן אביוף מבית הספר לכדורגל של בית"ר ירושלים. במהלך האימונים אף ניתן לראות גם את שחקני מחלקת הנוער מגיעים לאימונים, עוזרים, מכוונים, ובעיקר גורמים לכולם תחושה עילאית.

מיכאל אוחנה, שחקנה של בית"ר ירושלים אמר לאחר האירוע: "זאת זכות גדולה מאוד להיות פה. אנחנו שמחים שסוף סוף הקורונה מאחורינו ואנחנו יכולים לחזור ולשמח את הנערים והילדים הנפלאים פה. לראות אותם בצהוב שחור זאת זכות אדירה, ורק החיוכים והאושר שיש כאן שווים לנו הכל".

המשנה למנכ"ל שלוה איתמר שבח אמר במהלך האימון כי "שיתוף הפעולה בין שלוה לבית"ר ירושלים חשוב ומשמעותי מאוד לילדים ותורם לתחושת הביטחון והמסוגלות שלהם. אחרי אימון כזה הם מסתובבים בגאווה עם מדי המועדון וכל אימון כזה הוא שיא עבורם.

"אני מודה לבנק יהב על החסות ועל הפעילות המשותפת עם שלוה וכמובן למועדון בית"ר ירושלים על השותפות והעשייה למען ילדי שלוה".

שראל בן ימין, מנהל סניף בנק יהב כנפי נשרים: "אנחנו שמחים להמשיך ולאמץ קבוצות בענפי ספורט שונים. אנו מאמצים 5 קבוצות כדורסל, 2 קבוצות ג'ודו וכעת גם קבוצת כדורגל – בית"ר שלוה ירושלים. בנק יהב מאחל לקבוצה ולשחקנים בהצלחה רבה ופורים שמח".