פתיחת מכירת המנויים לעונת 2023/24 וכרטיסים לגמר הגביע

8 מאי 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אוהדים יקרים, אנו גאים לפתוח את מכירת המנויים לעונת 2023/24 ולאפשר למנויים שליוו אותנו העונה להיות חלק מהחוויה בסמי עופר. כל הפרטים כאן
כותב: מערכת האתר

אוהדים יקרים, אנו מודעים לביקוש הרב לרכישת הכרטיסים לגמר גביע המדינה. כמות האוהדים שרוצים להיות בגמר גביע המדינה היא עצומה ולא נוכל לספק את הבקשות של כולם. לכן החליטה הנהלת המועדון שכל מנוי יוכל לרכוש כרטיס אחד לגמר. המועדון קיבל כ-12,500 כרטיסים ובמידה וכל מנוי היה מקבל אפשרות לשני כרטיסים, אף אוהד אחר לא יכול היה לקחת חלק ולהיות ביציע. יחד עם זאת, אנו שמים דגש על כך שכל מנוי יוכל להיות חלק מהחוויה ללא כל חשש.

החלטנו לעשות סדר על מנת לתת תשובות לכל השאלות.

ביום שלישי, ה-9/5 תיפתח מכירת המנויים לעונת 2023/24. מנוי של העונה הנוכחית אשר יבחר לחדש את המנוי יעשה זאת במחיר מוזל עד לסוף החודש! 

מנויים אשר יחדשו את המנוי שלהם, ומנויים אשר מחזיקים במנוי לעונה הנוכחית, יוכלו לרכוש בשלב הראשון כרטיס למשחק הגמר החל מיום חמישי, ה-11/5. כל מנוי, בין אם חודש או לא, יהיה זכאי לכרטיס אחד בלבד.

בשלב השני, תיפתח מכירת הכרטיסים למנויים חדשים אשר יצטרפו אל מעגל המנויים ויוכלו לרכוש כרטיס גם כן לגמר הגביע.

בשלב השלישי, ואך ורק במידה ויישארו כרטיסים, האפשרות לרכוש את הכרטיסים הנותרים תהיה של מנויי עונת 22/23 אשר חידשו את המנוי לעונת 23/24.

לחידוש המנוי שלכם לחצו

לרכישת מנוי חדש לחצו

אנו גם מוקירים תודה לכל אלפי המנויים שהיו איתנו מתחילת הדרך כשהעתיד היה לוט בערפל ומנגד אנו רוצים לתת אפשרות גם למנויים חדשים להגיע למשחק הגמר.

מתווה רכישת הכרטיסים יתקיים בדרך הבאה:

ביום שלישי, ה-9/5, בשעה 14:00 תיפתח אפשרות לרכוש או לחדש את המנוי שלכם לקראת עונת 2023/24. שימו לב, באותו היום לא יהיה ניתן עדיין לרכוש כרטיסים לגמר

ביום חמישי – 11/5, בשעה 19:00, תיפתח מכירת הכרטיסים למנויים של עונת 2022/2023. מדובר על קדימות בה יוכלו האוהדים שנתנו אמון בקבוצה העונה לרכוש את הכרטיס המגיע להם.

ביום ראשון, ה-14/5 בשעה 10:00 תיפתח מכירת הכרטיסים למשחק למנויים החדשים של עונת 2023/24.

אנו מבהירים – כל מנוי, בין אם חדש או ישן, זכאי לכרטיס אחד בלבד.

ביום חמישי – 18/5 בשעה 19:00 תחזור זכות המכירה של הכרטיסים למנויים המחדשים על בסיס כל הקודם זוכה, כמובן במידה ויישארו כרטיסים. במצב כזה יתאפשר לכל מנוי לרכוש עוד כרטיס אחד.

*למנויי אב ובנו זכאות ל-2 כרטיסים לגמר הגביע
*שימו לב, מנויי ירושלמי לא זכאים לכרטיס לגמר הגביע

אוהדים אשר רוכשים מנוי לתא הכסף: בעקבות מספר בעיות שהתרחשו בעונה שעברה, הוחלט כי כל תהליך ההושבה יתקיים בצורה מסודרת ומאורגנת אשר תיתן לכם את המענה הראוי. אנו מודים לכם על הבעת האמון המחודשת!

אז יאללה, אנחנו מחכים לכם, עשו מנוי והבטיחו את מקומכם איתנו בעונה הבאה וגם בסמי עופר. זה לא נגמר, זה מתחזק בית"ר!