עם שני ילדים בחינם: בית"ר ירושלים מציגה את מועדון הבית"ריסט הייחודי

22 יולי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
רק ביחד: בית"ר ירושלים גאה להציג את כרטיס החבר, שכולל בתוכו שלושה מסלולים, הטבות מטורפות והכי חשוב - ראש שקט במשחקי הבית. וכמובן שגם הילדים מתפנקים. מספר המקומות מוגבל
כותב: מערכת האתר

‎אחרי עונת הקורונה הקשה, אנחנו שמחים להזמין אתכם שוב לחזור לאהבה שלנו, ולהבטיח את מקומכם באצטדיון טדי לנצח!

הגרסה החדשה של בית"ריסט היא כרטיס כניסה למועדון אוהדים ייחודי וסגור בסטנדרט אירופאי.

מסלול בית"ריסט vip מוגבל ל-11,000 יחידות בלבד ומסלול בית"ריסט פרטנר יוגבל ל1,000 יחידות. יחידות אלו הן למעשה נכסים של האוהדים ויקנו להם בעתיד גם זכות הצבעה. בתום מכירת כמות זו ינעלו שערי הכניסה למועדון האוהדים הסגור.

‎כרטיס הבית"ריסט המחודש יקנה לכם את האפשרות להיכנס, אל המקום שלכם, ויכלול גם הטבות משמעותיות לאורך כל העונה, ובנוסף – יעזור כלכלית לכל הורה לילדים מתחת לגיל 12.

לרכישה באתר "לאן" לחצו כאן


‎כרטיס הבית"ריסט יכלול שלושה מסלולים עיקריים, ששניים מהם יקנו לכם כניסה רגועה אל אצטדיון טדי, לכל משחק שתרצו, וכמובן עם קדימות למשחקי החוץ.

בית"ריסט – ישלם 9 שקלים בחודש ויזכה, פרט להנחות במכירת הכרטיסים למשחקים, גם בעשרות מבצעים מפנקים ששמורים רק לחברים (מכל המסלולים). במידה והנכם מעוניינים לרכוש בית"ריסט רגיל, תוכלו לזכות בשלל הטבות והנחות אשר הוענקו עד היום, ובנוסף קדימות ברכישת כרטיסים.

בית"ריסט VIP – אוהד שיבחר במסלול הזה, ישלם 99 ש"ח בחודש, ויקבל את הזכות לקנות כרטיס לכל משחק בית של הקבוצה בחמישה שקלים בלבד, לך ולעוד שני ילדים מתחת לגיל 12 (כולם יחד ב-5 שקלים). במעמד הרכישה תוכלו להוסיף 65 שקלים (5 שקלים למשחק) ולקנות כרטיסים לכל משחקי הליגה מראש. עד לפלייאוף תוכלו להכניס גם שני ילדים בחינם 48 שעות מפתיחת המכירה (על בסיס מקום פנוי, בהתאם לתקנון).

בית"ריסט פרטנר – מכירים את זה שאתם אחרי בית"ר באש ובמים, בטדי או במגרש אחר? אז הפעם יש לכם את האפשרות להבטיח את מקומכם בכל המשחקים! הכרטיס שיחכה לכם ויעשה אתכם הרבה יותר נינוחים, כי הרי אין יותר נוח מלהגיע ולדעת שגם בסמי עופר, בלומפילד, או כל אצטדיון אחר, המקום שלך מובטח. כמובן שבעל הכרטיס יזכה להנחות משמעותיות בחנות המועדון, וגם יוכל להכניס שני ילדים בחינם למשחקים עד הפלייאוף, ללא תוספת תשלום. מחיר בית"ריסט פרטנר יעמוד על 299 ₪ לחודש.

שימו לב! מחירי הכרטיסים העונה יעמדו על מחיר אחיד של 120 ש"ח למשחק בדרג A (משחקים נגד הגדולות ומשחקים מסקרנים) ו-80 ש"ח לדרג B.

מתווה הפיצויים של בית"ר "גשם" ירושלים למנויי עונת 2019/2020

במסגרת הרצון לתת מספר אפשרויות למנויים הקודמים של בית"ר, אנו שמחים להודיע על המתווה אותו יצר המועדון. אוהדי הקבוצה, שהיו מנויים בעונת 2019/2020, יוכלו לבחור אחד מהמסלולים הבאים:

1. תרומת הסכום למחלקת הנוער של המועדון. 

2. תרומת הסכום למועדון עצמו.

3. 5 כרטיסים למשחקי דרג B ושני כרטיסים לגביע הטוטו- שווי הפיצוי הוא 28 אחוז מעלות המנוי.

לתקנון מתווה הפיצויים

לרכישת בית״ריסט לחצו כאן