מגיל קטן כבר אין ברירה: מסע בבתי הספר בירושלים והסביבה

8 מאי 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה בפעילות הקהילתית שלה ולאחר ביקור בבית הספר אורט בעיר, הגיעו השחקנים לבית הספר היסודי תל"י דרור והתקבלו באהבה מטורפת
כותב: מערכת האתר

בתור תלמידים, אין ספק שאחד הדברים שהכי היינו מחכים להם זה ההרצאות והשיעורים מחוץ למסגרת בית הספר שהיו מביאים לנו. אז תארו לכם שאחד מהשיעורים האלה היה שאתם יודעים שחלק משחקני בית"ר "גשם" ירושלים מגיעים אליכם, לבית הספר, לשיעור פרטי ומיוחד.

כחלק מהפעילות החשובה והקהילתית של המועדון, שמנסה לעזור לכמה שיותר ילדים ובני נוער להבין ולהעמיק בחשיבות הערכים בספורט, הגיעו הבוקר (שני) שחקני בית"ר ירושלים לבית הספר תל"י דרור במבשרת ציון, על מנת לדבר ולשתף את השחקנים בחוויות, קשיים, בהישגים ובכשלונות. מי שהגיע היום היה מיגל סילבה, אורי דהן ולי-און מזרחי, שהתקבלו בחיבוקים, אהבה ועשרות חתימות וצילומים עם ילדי בית הספר. השלושה הגיעו להרצאה ביחד עם דובר הקבוצה, אסף נחום, גם על מנת לחשוף כלפי הילדים את האקדמיה ההולכת ונבנית בבית"ר לקראת השנים הבאות. כמו כן, השחקנים ביקשו ודיברו עם השחקנים על קבלת האחר, על השארת היריבות הספורטיבית אך ורק בתחומי המגרש, ועל המלחמה באלימות ובגזענות אותה מנהל המועדון.

במהלך השבוע הקרוב מבצעת הקבוצה לא מעט הרצאות בבתי ספר באזור ואמש הגיעו עדי יונה, אבישי כהן ואור זהבי לבית הספר אורט, לשיחה עם תלמידי התיכון לשיחה עם תכנים חיוביים ומשמעותיים להמשך החיים של הילדים. כמו כן, שמחנו לראות ילדות ונערות רבות שמתעניינות באימוני הכדורגל של המועדון וכן בקבוצות שמוקמות כעת עבורן. שמחנו לראות את ההתעניינות וגם הזכרנו את קבוצת הנשים המופלאה שלנו. שמחנו לראות את הטירוף והשליטה האבסולוטית של המועדון בעיר, ונשמח להמשיך ולהגיע לעוד בתי ספר, כמה שניתן על מנת לגרום לגאווה עצומה לתלמידים אוהדי הקבוצה.