רוי ששון האריך חוזה בבית"ר ירושלים עד 2028 ויושאל לבני יהודה

20 יוני 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
השוער הצעיר והמוכשר יצבור דקות אצל הכתומים מתוך מטרה לחזור אל המועדון ולהתחרות על אפודת השוער הראשון
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על הארכת חוזהו של השוער רוי ששון עד לשנת 2028. ששון, בן ה-22, הצטרף לשורות המועדון בגיל צעיר, והפך במהרה לאחד השוערים המבטיחים של המועדון. יכולותיו המרשימות על המגרש, לצד המחויבות והנאמנות שלו למועדון, הפכו אותו לחלק בלתי נפרד מהעתיד של בית"ר.

במהלך התקופה הקצרה שלו בקבוצה הבוגרת, רוי הפגין כישורים יוצאי דופן שהובילו להארכת החוזה שלו. התצוגות שלו זיכו אותו בהכרה רחבה, וכעת הוא מיועד להשאלה לבני יהודה לעונה הקרובה, במטרה להכשיר אותו לעתיד כשוער הראשון בשנים הבאות.

רוי החזיק בחוזה עד לסיום העונה הבאה אך שני הצדדים שמחו להאריכו עד לסוף עונת 2028. את רוי מייצג סוכן השחקנים טל בן חיים.

בעלי המועדון, ברק אברמוב, אמר לאחר הארכת החוזה: "רוי הוא אחד הצעירים המשמעותיים של בית"ר ירושלים, ואני שמח שהוא ימשיך איתנו עוד מספר עונות. הארכת החוזה והשאלתו הם חלק מתכנית ההכשרה שלנו עבורו, מתוך מטרה להכין אותו בעתיד הקרוב לתפקיד השוער הראשון של בית"ר. אין לי ספר שהוא יצליח בדרך למעלה".

רוי ששון אמר לאחר החתימה: "אני גאה ושמח להמשיך את דרכי בבית"ר ירושלים. המועדון הזה הוא כמו בית בשבילי, ואני אעשה הכל כדי להוביל את הקבוצה להצלחות נוספות בעתיד. אני יוצא לעונת השאלה במטרה לחזור לכאן טוב יותר ומחושל יותר. מודה להנהלת בית"ר על האמון ושמח לפתוח פרק חדש בבני יהודה".

הארכת החוזה של רוי ששון והשאלתו לבני יהודה הם חלק מאסטרטגיית המועדון לחזק את הסגל ולהבטיח יציבות לאורך זמן. אנו מאחלים לרוי הצלחה רבה ומצפים לראות אותו ממשיך להצטיין בשער הקבוצה.