550 סלי מזון, 550 משפחות מחייכות בזכות אוהדי בית"ר

11 ספטמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר ירושלים, בשיתוף עמותת סח"י, גייסה את האוהדים כדי לעזור בתרומה לחג כחלק משבוע הקהילה של המועדון. אברמוב: "זכות אדירה שלנו להיות חלק מהפרויקט"
כותב: מערכת האתר

במסגרת אירועי ראש השנה ותחילת השנה החדשה, מנצלת בית״ר ירושלים את פגרת הליגה למעשים למען הקהילה שלנו. במהלך השבוע האחרון רתם המועדון את האוהדים על מנת להפיק כמה שיותר סלי מזון עבור משפחות נזקקות, כשהיעד הראשוני עמד על 200 חבילות עליהן התחייב המועדון במסגרת שיתוף הפעולה עם עמותת סח"י (סיירת חסד ייחודית).

לשמחתנו הרבה, אוהדי הקבוצה נרתמו והעמידו את התרומות על רף הרבה יותר גבוה. למעלה מ-550 חבילות נתרמו על ידי האוהדים, שפתחו את הכיס ואת הלב למען המטרה המשותפת והעמידו אותו על כמעט פי שלושה מהיעד המקורי.

היום, רגע אחרי החזרה מהחופשה הקצרה ולפני האימון, הגיעו שחקני הקבוצה, ביחד עם שחקני מחלקת הנוער, שחקניות מחלקת הנשים (צעירות ובוגרות) ומספר אוהדי הקבוצה מארגון "לה פמיליה" אל מתחם האימונים בבית וגן, על מנת לארוז את החבילות אשר צריכות להגיע ליעדן לפני החג.

סיירות החסד של ארגון סח"י מורכבות מנערים ונערות בגילאי 13-18. חברי וחברות הסיירת מתכנסים מדי שבוע ליום איסוף מזון וליום חלוקה, כלומר, מקדישים מזמנם כיומיים בשבוע לנתינה לאחר. בין הפעילויות, הם מוצאים זמן למפגשי תוכן, בהם הם משוחחים על משמעות פעילות הנתינה והשפעתה על עולמם האישי ועל הקהילה.

בעלי המועדון, ברק אברמוב, התייחס לתרומה ואמר: "בית"ר ירושלים היא הקהילה, והקהילה היא בית"ר ירושלים. יש לנו זכות אדירה להרים אירוע כזה למען מי שידו אינה משגת. אני מודה לכל אוהד ואוהד שהחליט לקחת חלק במיזם הזה וגרם לעוד משפחה להגיע אל שולחן החג בצורה מכובדת. יש לנו עוד הרבה עבודה בקהילה ונמשיך לעשות אותה ולשמש דוגמה בנושא".

קפטן הקבוצה, אופיר קריאף, שהגיע לאריזות אמר לאחר מכן: "אנחנו גאים ושמחים להיות חלק מהאירוע המדהים הזה, ונרגשים מכך שהאוהדים נרתמו בכל הכוח לעזור. בית"ר היא קהילה מדהימה, גם ביציע וגם מחוצה לו. יש פה אוירה מיוחדת, וזאת זכות אדירה ולדעת שכל מוצר שנכנס לאריזה ישמח משפחה בחג".

קריאף התייחס גם למשחק מול חדרה ואמר: "יצאנו לפגרה עם ניצחון, שמילא אותנו בשמחה וכמובן שגם את הקהל. אבל הדרך רק התחילה. יש לנו משחק מול חדרה, שיכול לעזור לנו לצמצם עוד את הפער, ויותר מכך, לצאת מהמינוס ולהמשיך את המומנטום. אני קורא לקהל שלנו להגיע בכל הכוח לבלומפילד ולתת לנו את הגב במשחק החשוב הזה".

הבוקר ביקרו ירדן שועה, דור מיכה ובן ביטון באירוע של המשטרה הצבאית שהתקיים בחולון ומחר יגיעו מספר שחקנים אל בית החולים "ספרא" לילדים, על מנת לבקר, להצטלם ולחלק שי לחג. ביום רביעי יקיים המועדון הרמת כוסית בהשתתפות ראש העיר, משה ליאון ובעלי המועדון, ברק אברמוב. לאחר מכן, בשעות הערב, יתקיים ערב מיוחד וייחודי להורי מחלקת הנוער.