גורמים לחיוך בבית החולים: שחקני בית"ר ירושלים הגיעו לבית החולים לילדים "ספרא"

12 ספטמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אוראל דגני, דן עזריה, יובל אשכנזי וגידי קאניוק הגיעו לחזק ילדים אשר מאושפזים במתחם הרפואי שיבא בתל השומר, והתרגשו יחד עם צוות הרופאים, המשפחות והילדים. תודה על הזכות שניתנה לנו לשמח אותם
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכה בשבוע הקהילה האינטנסיבי, מתוך מטרה להגיע לכמה שיותר אנשים ולשמח אותם לפני החג. לאחר שאמש עזרו שחקני הקבוצה להכין מארזי מזון כחלק מהתרומה של האוהדים ל-550 משפחות נזקקות, הפעם הגיעו השחקנים למקום אחר לרגש ילדים שנמצאים בתקופה לא פשוטה.

היום (שלישי) לאחר אימון הבוקר של הקבוצה, יצאו אוראל דגני, דן עזריה, יובל אשכנזי וגידי קאניוק לבית החולים "ספרא" לילדים במרכז הרפואי שיבא בתל השומר, על מנת לשמח ולחזק ילדים המאושפזים שם, ואת בני משפחותיהם. השחקנים, שלוו על ידי צוות של בית החולים, קיבלו סקירה על הנעשה מבחינה רפואית, עברו בין המחלקות, הצטלמו עם כל הילדים הנרגשים והמשפחות, והעלו חיוכים ורגעי נחת לסובבים. השחקנים הביאו איתם עשרות מתנות הכוללות חולצות, צעיפים ועוד מוצרים של המועדון, וחילקו אותם לילדים היקרים.

אמרכלית בית החולים ספרא לילדים תל השומר, חגית שפיגל אמרה: "התרגשנו מאד מהביקור של שחקני בית״ר ירושלים שהגיעו במיוחד לשמח את הילדים לכבוד השנה החדשה. תודה רבה ושנה בריאה וטובה".

אוראל דגני אמר לאחר הביקור: "אין ספק שיש עצב מאוד גדול לראות את הילדים נאבקים כאן, ואת בני המשפחות המודאגים, אבל פגשנו אנשים מדהימים, עם כוחות ועם רצון להיאחז בדברים החיוביים. שמחנו להיות כאן ולעזור להם קצת, ואני מקווה שהם יסיימו את השהות שלהם כאן כמה שיותר מהר, ויחזרו אל הבית שלהם".

גידי קאניוק סיפר: "אנחנו מאוד שמחים שבהמהלך הפגרה יצא לנו לתרום לקהילה לא מעט ומקווים שזה גם יימשך לאורך העונה כולה. הילדים שפגשנו היום מדהימים והלוואי והיינו יכולים לעשות יותר עבורם. כמובן שנשמח להיות בקשר עם כל ילד שירצה חיזוק ואף להביא אותו אלינו לבית וגן".

דן עזריה התרגש גם הוא מהביקור והוסיף: "יש לנו זכות מאוד גדולה להיות כאן ולהפיג לרגע את הכאב ואת הדאגה. צריך להגיד מעבר לילדים כל הכבוד לצוות הרפואי שדואג פה במסירות ובאהבה לילדים, ומהסיפורים ששמענו, מנסים לעזור לשהות שלהם להיות כאן יותר קלה. מאחל לילדים בריאות איתנה, חג שמח ושנה טובה לכולם".

יובל אשכנזי סיכם: "אחרי שאתמול היתה לנו את הזכות לעזור למשפחות נזקקות, היום הגענו וראינו ילדים גיבורים, והורים עוד יותר חזקים. זאת זכות אדירה לעשות את המעשים הטובים האלה, לראות את החיוכים של הילדים, וכמובן שנמשיך לעשות כמה שיותר דברים למען הקהילה ולמען מי שצריך. הביקור פה היה עמוס ברגשות, אבל גם עם הרבה מאוד סיפוק. מקווה שנראה את הילדים לובשים את החולצות שהבאנו להם במשחקים בטדי ובכל האצטדיונים. מאחל מפה שנה טובה לכולם".