רוני לוי: "זה מגיע לשחקנים. יש דינמיקה טובה בין כולם"

5 יולי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה היה שבע רצון אחרי ה-0:3 והוסיף: "אם ניצחון על הפועל עושה לכולם יותר שמח, אז גם אותי זה משמח". על הצעירים: "הם עובדים קשה מאוד באימונים. הפנים עכשיו למשחק נגד חיפה"
כותב: מערכת האתר

מאמן בית"ר "מילניום" ירושלים, רוני לוי, התייחס בסיום המשחק הערב להבטחת המקום השלישי ודיבר גם על שילוב הצעירים ועל העונה כולה.

"מגיע לשחקנים. עברנו תקופה קצת קשה בקורונה, ולא חזרנו כל כך טוב. לפעמים בכדורגל ובחיים הדברים לא מסתדרים. גם משחקים שהיינו צריכים לנצח, לא ניצחנו. אם זה מכבי תל אביב, הגענו להרבה הזדמנויות, אם זה הפועל חיפה וב"ש שהובלנו. נוצר לחץ וטיפה איבדנו את הביטחון. מגיע לחבר'ה. אני אומר את זה כל השנה. יש לנו עוד שלושה ימים משחק חשוב. עוד משהו שצריך לשים עליו דגש זה האינטנסיביות. שיחקנו רביעי, ראשון שבת ועכשיו שלישי. זה קשה לכל השחקנים, זאת תקופה מאוד שונה.

אם כבר עושים סיכום, אני מאוד סומך על הצוות שלי, חיים שבו, טלמו דה אנדרס, יוסי בניון, משה בן דוד ואושרי דודאי. יש לנו דינמיקה מאוד טובה ביום יום. גם השחקנים מאוד רציניים, מאוד חיוביים, כשדברים הולכים מאוד קשה ושחקנים נמדדים ואתה רואה את החיוביות שבהם. גם היום היו חסרים לנו שחקנים. מי שנכנס עשה עבודה טובה. כשמתחילים לרוץ עם קבוצה מתחילת שנה, זה לוקח הרבה זמן, ובסוף זה קורה".

 

על שילוב הצעירים: "שחקנים שמתאמנים איתנו במשך תקופה ארוכה זאת קפיצת מדרגה. שחקנים צעירים צריכים לקנות את הזמן שלהם לשחק בזכות ולא בקלות. הם עובדים קשה מאוד. אם היה לנו קצת יותר ביטחון, היינו יכולים לשלב אותם קצת יותר. יש הרבה שחקנים לא צעירים שנתנו עבודה וגם להם מגיעות דקות, אז צריך לנהל את זה נכון. לא תמיד מצליחים".

0:3 על הפועל ת"א זה מיוחד עבור בית"ר: "אני שמח בכל ניצחון, זה ניצחון חשוב מאוד, אם זה עושה לכולם יותר שמח, אז גם אני שמח".