אבוקסיס: "יכולים לעשות תוצאה טובה"; דהן: "תהיה אוירה מטורפת"

15 ינואר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר מתכוננת לקראת המשחק מול מכבי תל אביב, המאמן והבלם מוכנים לאתגר ורוצים שלוש נקודות בטדי. המועדון יקדיש את המשחק לחיילי צה"ל, כוחות הביטחון ולחיילים הנעדרים. חולצות המשחק המיוחדות יעמדו לקנייה באצטדיון
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים גאה להקדיש את המשחק מול מכבי תל אביב לחיילי צה"ל היקרים שלנו ולכוחות הביטחון ששומרים עלינו יום יום. הצהובים שחורים שלנו יעלו למשחק עם חולצה מיוחדת, משובצת, בצהוב שחור, ועליה שני כיתובים. על דש השרוולים יופיע הסמל של עמותת "אחים לחיים", שעוזרת ללוחמים שנפצעו בפעילות מבצעית וסובלים מפוסט טראומה, פציעות פיזיות ונפשיות וקשרה את גורלה עם בית"ר בשנים האחרונות בפעילויות משותפות מרובות.כמו כן, אנו נארח את משפחותיהם של אורון שאול והדר גולדין (מחכים לאישור של משפחת מנגיסטו), אשר נמצאים בשבי החמאס כבר למעלה מ-8 שנים.

אורון והדר נחטפו במהלך מבצע "צוק איתן", בעוד שאברה חצה את הגבול ונפל לשבי החמאס. אנו קוראים למדינת ישראל לעשות את כל שביכולתה על מנת להביא את הילדים הביתה. שחקני הקבוצה ישחקו כשעל גבם מופיעה הקריאה להשיב את הבנים הביתה. החולצות המיוחדות למשחק זה בלבד יימכרו בעמדות המכירה באצטדיון ובאתר המועדון. חלק מההכנסות ממכירת החולצות ייתרמו לעמותת "אחים לחיים".

ובתוך כך, אצטדיון טדי מתמלא לקראת המשחק המסקרן מחר (שני, 20:30, אצטדיון טדי) מול מכבי תל אביב. מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, דיבר במסיבת העיתונאים לקראת המשחק וסיפר על המפגש עם ברק אברמוב, לאחר השוד שעבר: "ישבנו קצת, דיברנו. זה אירוע מאוד קשה, אנחנו מחזקים אותו ומדברים איתו. אחד הדברים הקשים ביותר שיש בחיים זה לעבור דבר כזה. ברק יהיה חזק ותוך כמה ימים יחזור לעצמו. הוא יילך קדימה. אני בטוח. ברק בחור חזק, והוא יעבור את זה. כבר ביום שישי בערב שהייתי אצלו הוא דיבר על הקבוצה, זה לא משהו שישפיע עליו. הוא שאל והתעניין על הקבוצה לקראת המשחק. אני עדיין לא יודע אם יגיע למשחק.

בפן המקצועי הוסיף: "כל משחק אנחנו יושבים ומתקנים ביחד כדי ללמוד להבא, כמובן שמכבי תל אביב זה משחק מאוד קשה, אבל אנחנו בטדי, ואנחנו רוצים להביא נקודות במשחק הזה מול הקהל שלנו. מאוד קשה לנו נגד הגדולות כי אין דבר כזה אצלם לבוא בשאננות למשחק נגד בית"ר. כולם באים במוכנות, בגלל השם, בגלל הקהל, כולם באים מוכנים ומאורגנים. יש לנו יכולת לעשות תוצאה טובה במשחק הזה, בטח שזה בטדי".

"אין ספק שאנחנו התאכזבנו מהדרבי, כי ההרחקה שלהם פגעה בנו, הרגשנו נוח מדי, בגלל זה ספגנו שער שקבוצת כדורגל טובה אסור לקבל שער. בגלל זה אנחנו מנסים לתקן באסיפה, אנחנו קבוצה בטוב וברע, שאתה משחק נגד מכבי תל אביב אתה יכול לתכנן דברים אבל יכול להיות שנשנה, נדע היום אחרי האימון. המשחק הזה יהיה אחרת, חד משמעית, הגיע הזמן שניקח נקודות מהקבוצות הגדולות, השתפרנו בהתקפה, אבל בהגנה פחות וכשאני אומר הגנה אני לא מדבר בהכרח על משחק ההגנה, כי היא צריכה לקבל עזרה מהקישור ומההתקפה. אנחנו צריכים להביא נקודות גם במשחק".

לגבי השינויים בסגל הקבוצה אמר: "סתיו נחמני הודיע שהוא רוצה לעזוב אחרי המשחק הזה, הוא רוצה לקבל דקות, אבל זאת ההחלטה שלו ויש לו את האפשרות. עדיין מתנהל משא ומתן לגבי השוער, ולגבי הבלם – הוא אמור להגיע בקרוב. אנחנו רוצים חיזוק באמצע לקישור האחורי אחרי העזיבה של אביאל ושי אייזן. צריך לזכור שכל הקישור שלנו הוא 50/50. חייבים להתחזק גם בחלק הקדמי. אנחנו עובדים על זה ומקווה שנצליח להתחזק גם".

אורי דהן אמר: "אנחנו מאחלים לברק החלמה מהירה ומקווים לשמח אותו. מכבי? תהיה אווירה מדהימה עם 20,000 צופים ונקווה להוציא תוצאה טובה. בית"ר קבוצה שונה מהמפגש הקודם מולם ואנחנו מחכים למשחקים כאלה".