אבוקסיס: "אנחנו במגמת שיפור"; דגני: "כל משחק משפיע על המיקום"

22 דצמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר "גשם" ירושלים התראיין במסיבת עיתונאים לקראת המשחק מול הפועל באר שבע, פרגן ליריבה והוסיף: "עבדנו על משחק ההגנה ותיקון הטעויות מול נתניה". הבלם: "אני נהנה לשחק קשר אחורי אבל אשחק איפה שהמאמן צריך"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים יוצאת למשחק חוץ חשוב וקריטי מול הפועל באר שבע באצטדיון "טרנר". אין ספק שמדובר באחד המגרשים הקשים בארץ, וגם מול קבוצה אשר נמצאת בצמרת הטבלה. הצהובים שחורים שלנו, שמגיעים לאחר המשחק המשוגע מול מכבי נתניה, זוכרים היטב את התבוסה בסיבוב הראשון ורוצים לסיים את המשחק עם נקודות, שיקדמו אותנו עוד במעלה הטבלה.

מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, אמר היום במסיבת העיתונאים שנערכה: "אנחנו הולכים לשחק נגד הפועל באר שבע, ואין ספק שמדובר במגרש קשה וקבוצה חזקה מאוד. יחד עם זאת, זה לא אומר שאנחנו מוותרים על המשחק הזה. אנחנו בהתקדמות ושיפור וכמו שאמרתי בשבוע שעבר אנחנו צריכים למצוא יותר איזון במשחק ההגנה שלנו. אני חושב שאנחנו עושים דברים יפים בחלק הקדמי, אבל צריך לדעת לאזן כיוון שאחרת לא נוכל להתקדם. אנחנו רוצים לחזור מטרנר עם נקודות".

כשנשאל שוב על המשחק מול נתניה סיכם כי "חלק מזה שדברים לא עבדו בחלק מהדקות זה משחק ההגנה. שחקני החלק הקדמי פחות עזרו אבל ישבנו, ראינו את זה עם השחקנים, וראינו שהייתה ירידה במחויבות עם פתיחת המחצית השנייה. זה דבר שאסור שיקרה. להוביל 0:4 בבית מול הקהל זה דבר נדיר וזה מלמד אותנו שאנחנו צריכים להיות הרבה יותר מחויבים, ובטח ובטח שמול באר שבע. צריכים למצוא את האיזון שיהיה קשה מאוד להגיע לשער שלנו. צריך לתקן את זה".

אבוקסיס סירב לדבר שוב על עניין הדרכון של ג'וסואה מחייאס והוסיף: "להתחיל עכשיו לבכות על מי שלא נמצא – לא בא לי. אני רוצה להתרכז בבאר שבע". לקראת חלון ההעברות בינואר אישר המאמן כי יהיו שינויים וגם החמיא לשוער, איתמר ישראלי, שלמרות הכוונה לצרף עוד שוער, ממשיך לשמור על היכולת שלו. בית"ר זה מועדון שתמיד שואף קדימה, גם בינואר. אם נמצא שחקנים שיכולים לשדרג אותנו מקצועית, שחקנים שהיו פה, לא היו פה, זרים, ישראלים – בכלל אנחנו נביא אותם. לא נביא בכל מצב, אבל מדברים על זה, יש גם שחקנים שעשו התקדמות, גם צעירים. מי שטוב ישחק, רוצים להתקדם כקבוצה לעומת מה שהיינו בסיבוב הראשון".

"גם ברק אברמוב יודע שאנחנו צריכים להתחזק בכמה עמדות. יש לנו בעיות, אנחנו לא סוגרים את הסגל. לא מסתנוורים מניצחון אחד או מורידים את הראש לאדמה אחרי הפסד. ברק מרגיש את האווירה והטירוף ורוצה להתקדם. איתמר ישראלי לא מושפע ממה שנאמר. הוא משחק טוב, לא מאכזב אותי. הוא השאיר אותנו בתמונה גם במשחק האחרון וגם מול סכנין. הוא מראה שהוא מקצוען ושזה לא משפיע עליו".

הקפטן השני שלנו, אוראל דגני, אמר לקראת המשחק: “עבר המון זמן מהמשחק הקודם נגדם שהפסדנו 5:0 ואנחנו עכשיו בתקופה טובה ורוצים להמשיך בה. ענייןן הפלייאוף עוד רחוק כי הכל צמוד ויש משחק חשוב ואנחנו מקווים לשחק טוב. יש פער מאוד קטן בין המקומות 10-5, הפסד אחד ואנחנו בפלייאוף התחתון וניצחון ואנחנו בעליון, אז צריך לנצח. אני כרגע נהנה וכיף לי לשחק כקשר אבל מה שהמאמן יצטרך אני אשחק. אנחנו צריכים לשפר את משחק ההגנה זה מתחיל מלמעלה עד השוער ולהמשיך להשתפר בכל מקום".