אבוקסיס: "ככה אנחנו צריכים להיראות"; יונה: "כיף לשחק עם שחקן כמו שועה"

13 ינואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה והקשר דיברו עם העיתונאים בסיום הניצחון על חדרה. הדברים המלאים בפנים
כותב: מערכת האתר

לאחר הניצחון החשוב של בית״ר על הפועל חדרה הערב בנתניה (0:3), הגיעו מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס והקשר הצעיר עדי יונה לדבר עם העיתונאים על הניצחון, ירדן שועה וחלון ההעברות בינואר.

אבוקסיס התחיל: "אחרי כמה משחקים שלא ניצחנו ואפילו ששיחקנו בהם טוב, גם נגד באר שבע, גם נגד מכבי ת״א, היום היה משחק מצוין מהתחלה ועד הסוף.

 
כשנשאל על המשחק של ירדן שועה: "זה קשה בתקופה הזאת לשמור על רצף דקות כאלה טובות. ממש מהפתיחה – לחצנו והגענו למצבים. ככה בית״ר צריכה להיראות. מגיע קרדיט גדול לשחקנים על המוכנות היום".

"ירדן עשה משחק גדול. בהרבה מהמשחקים האחרונים הוא עושה משחקים גדולים. הוא משחק כמעט כל משחק 90 דקות, בתקופה האחרונה הוא גם עוזר לנו מבחינה טקטית הוא מחויב וככה צריך לראות אותו. אני נותן לו בראש כשצריך".

לגבי חלון ההעברות של ינואר: "כמובן שאנחנו נצטרך עוד עומק בחלק הקדמי, אולי גם בלם. הבלמים שלנו אגב מאוד השתפרו ומשחק ההגנה שלנו הרבה יותר טוב במשחקים האחרונים.

גם עדי יונה דיבר עם העיתונאים בסיום המשחק: "תמיד כיף לכבוש. שמח שהמסירה של ירדן נגמרה בגול. אני מקבל הרבה ביטחון מהצוות, אני מקבל גב מהקבוצה. זה עוזר לי להביא את היכולות שלי. כיף מאוד לשחק עם שחקן כמו ירדן, כל דקה אתה יכול לקבל ממנו כדור לגול.

"שמח שבמשחקים האחרונים אנחנו מצליחים להביא את זה לידי ביטוי. אלה נקודות חשובות, אנחנו רוצים לייצר רצף חיובי. אני מרגיש שאני מצליח להביא את היכולות שלי לידי ביטוי במשחקים האחרונים. אני בבית״ר מגיל 8, השאיפה שלי תמיד היתה להגיע לבוגרים ויש לי עוד הרבה חלומות להגשים".