יצחקי לקראת הפועל ירושלים: ״יודעים את החשיבות של הדרבי. נבוא דרוכים ומפוקסים"

10 מאי 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התראיין לקראת המשחק ביום שבת (18:00, ספורט 2) והתייחס להכנות למפגש
כותב: מערכת האתר

קצת יותר מיממה לפני פתיחתו של מחזור מספר 32 של ליגת ONE ZERO, בו תפגוש בית״ר שלנו את היריבה העירונית באדום, דיבר מאמן הקבוצה, ברק יצחקי על ההישארות בליגה, ההכנות לקראת המשחק החם בטדי והרצון לסיים את העונה בטעם טוב

אמנם כבר הבטחנו את ההישארות, אווירת סוף עונה אבל בכל זאת דרבי
"אין אצלי אווירת סוף עונה. זה נכון שהבטחנו את ההישארות והשגנו את המטרה העיקרית שלנו אבל אני לא חושב שאנחנו צריכים להקל ראש באף משחק, בטח לא כשמדובר במשחק דרבי שאנחנו יודעים את החשיבות שלו. לכן אנחנו נצטרך לבוא דרוכים, מפוקסים ועם כל זה שהבטחנו הישארות עדיין זה חשוב מאוד לסיים את העונה בצורה טובה אם נצליח לנצח בדרבי ואחרי זה נתרכז גם במשחק מול מכבי פתח תקווה".

 
במשחק נגד אשדוד התייחסת בעיקר לעניין שנשארנו בליגה, אבל מבחינה מקצועית אהבת את מה שראית על המגרש?
"אני חושב שבכלל המשחק היה בשליטה מוחלטת שלנו. היו התקפות מעבר מסוכנות של אשדוד אבל היתה שליטה מאוד ברורה אבל לא ידענו למצוא בסוף את הפירצות ולפנות את השטחים במקומות הנכונים כדי להגיע ליותר מצבים, שלדעתי לא היה מספיק מהם. אנחנו צריכים לעבוד על זה כי יהיו קבוצות שיבואו ויצטופפו מולנו כדי להגיב לזה יותר טוב".

האם הראש מבחינתך נמצא כבר בהכנות לעונה הבאה?
"אני מבחינתי מתרכז במשחק ביום שבת בשעה 18:00 נגד הפועל ירושלים. יש אנשים שעובדים, גם הנמכ״ל, גם הבעלים, גם המנהל המקצועי וגם אני אבל הראש אך ורק כרגע במשחק ביום שבת".

יש אפשרות שנראה גם שחקנים שלא קיבלו כל כך דקות עד עכשיו? 
"חכה ליום שבת ותראה".