יצחקי: "הדרך שלנו טובה, מה שחסר זה רק השערים"

11 מרץ 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן הקבוצה התראיין בסיום המשחק בטדי: "הגיע לנו לצאת עם הנקודות. לא מאמין בלהסתגר וללכת אחורה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים אמנם הרשימה מול מכבי תל אביב במשחק שהתקיים באצטדיון טדי, אבל בסופו של דבר ירדה מאוכזבת מכר הדשא לאחר שהפסידה 1:0 למוליכת הטבלה. בסיום המשחק, התייצב מאמן הצהובים שחורים, ברק יצחקי, למסיבת העיתונאים ולמרות המחמאות, עדיין ניכר שהיה מאוכזב.

תחילה המאמן קיבל את המחמאות אבל אמר: "אני רוצה נקודות. במשחק הזה, כמו במשחק בשבוע שעבר, הגיע לנו לצאת עם הנקודות. בשבועיים האחרונים שיחקנו מול שתי קבוצות מאוד קשות וטובות, אנחנו עושים את הדברים נכון עד הרגל המסיימת, אבל אני יכול להיות מאוד מאוד מעודד מהשחקנים שלי."

"עדיין לא ראיתי את הסטטיסטיקה, אבל אני בטוח שרובה הייתה לטובתנו. לבוא ולשלוט במשחק כזה, להגיע ליותר מצבים, זה אמנם לא מה שמביא לנו את התוצאות, כי בסוף אנחנו נצטרך להבקיע את השערים כדי לנצח משחקים. אני יכול להיות מעודד מהחבר'ה כי הם עושים את הדברים נכון עד הסיומת, אבל גם על זה נעבוד וגם את זה נשפר, נעבוד על זה בכל הכוח".

 
אתם נראים טוב וראינו במהלך המשחק וגם בסיום שהקהל שר ותמך. אבל לא עדיף אולי לשנות כיוון ולגנוב ניצחון 0:1?
"אני לא מאמין בלהסתגר אחורה ולסיים את המשחק בתוצאה 1:0. הקהל נתן לקבוצה דחיפה אדירה, הייתה אווירה נהדרת באצטדיון, גם מהקהל שלנו וגם מהקהל של מכבי תל אביב. הקהל יודע להעריך את זה שהשחקנים נותנים את הכל. ספגנו פנדל בדקה מאוד קריטית ונצטרך להסתכל קדימה".

"אנחנו מגיעים למצבים. הייתי חלוץ בעברי ואתה יודע שברגע שאתה לא מגיע למצבים אתה בבעיה. אבל אנחנו מגיעים למצבים, הכדור לא נכנס ואני בטוח שברגע שהוא בפעם הראשונה ייכנס זה לא יעצור. ברגע שהשחקנים עושים את הדברים בצורה הנכונה, מגיעים לרחבה, מניעים את הכדור מאחור ומגיעים בצורה מסודרת – בסוף הכדורים האלה יכנסו. אני לא יכול לבוא בטענות לשחקן שמחמיץ, אני יכול לבוא אליו בטענות אם הוא לא עושה את הדברים נכון, אבל הם עשו את הדברים בצורה נכונה. בסוף צריכים שערים".

לגבי קרבות התחתית: "לפני שהגעתי לבית"ר ירושלים ידעתי את הסיטואציה ואת סדר המשחקים. ידעתי שאני יכול לעזור למועדון הזה ואני מאמין שאני יכול לעזור למועדון הזה להישאר בליגה. נעשה את הכל, אני מרגיש שאנחנו בדרך הנכונה. לא נשנה את הדרך שהתחלנו כי הדרך הזו היא דרך טובה וכשאתה הולך בדרך בסוף התוצאות מתיישרות ושוב מה שהיה חסר לנו זה רק שערים. השחקנים יודעים שהם בדרך הנכונה, הם מרגישים את זה גם ממני וגם מהפידבקים שהם מקבלים, אני מרגיש את השיפור שלהם מיום ליום".

לגבי הפחתת הנקודות לבית"ר, החזרת הנקודה למכבי והתזמון הוסיף: "אני חושב שבכלל כל הסיטואציה הזו של הורדת נקודות היא לא נכונה והיתה טעות מההתחלה. לפני המשחק בבאר שבע בישרו לנו שמורידים לנו נקודה, והיום בישרו לקבוצה שמשחקת נגדנו שהיא קיבלה נקודה בחזרה. גם העיתויים הם לא נכונים. כשאתה נמצא בבית"ר ירושלים אתה מרגיש שהיד יותר קלה על ההדק".

לגבי מיירון ג׳ורג׳, שקיבל דקות ראשונות תחת שרביטו, אמר: "מירון מתאמן בצורה טובה. הוא נכנס היום לכמה דקות לקראת סיום המשחק, והוא נכנס טוב. אנחנו עוברים איתו תהליך ואני בטוח שהוא גם יתרום לנו בהמשך המאבקים עד סיום העונה".